Na RETROLAND míří hvězdy „devadesátek" – Twenty 4 Seven, Loona nebo Rednex

Hradec Králové – Světové hvězdy taneční scény 90. let míří na RETROLAND! Ten vznikne v sobotu 22. července 2023 v multifunkčním prostoru Park 360 v Hradci Králové.

Těšit se můžete na živá vystoupení slavných kapel s legendárními hity, které válcovaly hitparády v 90. letech minulého století.

Twenty 4 Seven i Loona

Z Holandska přijede zazpívat pecky, jako třeba Is It Love, Slave To The Music nebo Take Me Away, formace Twenty 4 Seven.   

Na RETROLAND dorazí i „devadesátková" královna latino a popu Loona se svými hity Vamos a la playa, El Tiburon, Bailando nebo ParaPaPaPaPa.

Rednex a jejich bláznivá show

Přijedou také ikony švédského poprocku z 90. let, kapela Rednex. Přijďte si zatančit třeba na jejich písničku Cotton Eye Joe, která bourala hitparády po celém světě, a užít si jejich bláznivou show naživo.

RETROLANDem budou znít i hity, jako Sen, Keď príde láska, U Can't Stop nebo Summer Nights. A to díky duu MC Erik & Ivana.

Lunetic, Verona i hvězdy KISS Rádia

O dobrou náladu se postará také Lunetic nebo Verona. Nebudou chybět ani diskžokejové a moderátoři KISS Rádia Martin Hájek a Martin Hovorka či atraktivní doprovodný program.

Areál bude otevřen už v 15 hodin. Program odstartuje v 16 hodin. O půlnoci vypukne afterparty. Oficiální konec je naplánován na třetí hodinu ráno.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ