Víkend přinesl sérii dopravních nehod v kraji…

KRAJ – Hasiči se o víkendu nezastavili po celém kraji při likvidaci dopravních nehod. Bohužel na Přeloučsku u Přelovic došlo i k tragické nehodě mladého řidiče.

Hasiči v sobotu 14. listopadu dopoledne zasahovali u dopravní nehody osobního automobilu u obce Jehnědí na Orlickoústecku. Na místě byly dvě zraněné osoby.

Hasiči asistovali zdravotníkům, zajistili místo nehody i vozidlo proti požáru a poté se vrátili na stanici. Po zdokumentování nehody Policií ČR se jednotka vrátila zpět na místo události a pomocí hasičského jeřábu havarované vozidlo vyprostila.

HZS DN Jehnedi 1411202001
« 1 z 3 »

Dvě jednotky hasičů likvidovaly v sobotu 14. listopadu v odpoledních hodinách následky těžké dopravní nehody u Přelovic na Přeloučsku.

Řidič osobního vozu z dosud nezjištěných příčin vyjel ze silnice a přerazil strom. Mladý řidič ve voze cestoval sám a na místě svému zranění podlehl. Hasiči po zadokumentování nehody policisty vyprošťovali tělo muže. Příčiny nehody vyšetřují policisté.


Dopravní nehoda dvou osobních vozidel včera ve večerních hodinách na silnici I/35 nedaleko u obce Zámrsk na Orlickoústecku. Nehoda si vyžádala dvě zraněné osoby.

Z prvního vozidla hasiči zraněného vyprostili a předali do péče zdravotníkům a v druhém automobilu byla také jedna zraněná osoba.Jednotky dále zabezpečily místo nehody a provedly protipožární opatření. Po uklizení komunikace se vrátily na stanice.

HZS DN Zamrsk 1411202001
« 1 z 2 »

V neděli dopoledne u Chrudimi směrem na Hrochův Týnec ukončil řidič osobního automobilu jízdu v poli na střeše.

Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. Nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby.

HZS DN Hrochuv Tynec 1411202002
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

  •  
  •