Olympic bavil v Ideonu s Trilogy Tour. Brzy se vrátí na červnový Den Pardubického kraje

Pardubice – „V Pardubicích jsme hráli za více než šedesát let naší existence snad čtyřicetkrát. Několikrát jsme vystupovali i na náměstí. Jednou mému kamarádovi Milanu Hejdukovi, který přijel do Pardubic ukázat trofej pro vítěze hokejového kanadskoamerické NHL, Stanley Cup," konstatoval Petr Janda, frontman skupiny Olympic, která zavítala do pardubického Ideonu s velkolepou show Trilogy Tour složenou z toho nejlepšího z konceptuálních alb Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř.

Zřejmě poslední možnost zažít unikátní projekt naživo

Šlo zřejmě o poslední možnost slyšet, vidět a zažít na vlastní kůži unikátní projekt, který nabídl souvislý proud muziky bez průvodního slova s efektní projekcí a působivou světelnou show, se zajímavými muzikantskými sóly, stylovými kostýmy i oživlými postavami z některých písní.

Výjimečná podívaná umocněná originální vizuální stránkou nabídla moderní aranže i neskutečný příval energie, který jasně dokázal, že Olympic je stále ve vynikající formě. 

Druhá část večera nabídla klasickou smršť hitů

Druhá část večera nabídla klasickou smršť největších hitů, jako jsou například pecky Dynamit, Dej mi víc své lásky, Osmý den, Jasná zpráva či Želva. „Šlo o písně, o nichž si jako kapela myslíme, že je chtějí fanoušci slyšet a pak z písní, které si jako kapela nemyslíme, že by je chtělo publikum slyšet, ale my jako muzikanti máme chuť si je zahrát," pousmál se Petr Janda, který 2. května 2024 oslaví své 82. narozeniny

Olympic se vrátí v pátek 14. června na Den Pardubického kraje

Společně se svými kolegy z legendární skupiny se v Pardubicích objeví brzy znovu. V pátek 14. června bude Olympic od 20:30 hodin koncertovat na Pernštýnském náměstí na akci Den Pardubického kraje.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice Živě
Foto: Facebook @skupina.olympic