Agresivní muž v nemocnici…

Pardubice – Do nemocnice museli strážníci Městské Policie Pardubice zamířit před čtvrtou hodinou ráno. Ale ne kvůli zranění.

Personál chirurgického oddělení měl problémy při ošetření pacienta pod vlivem alkoholu. 59letý muž se po příjezdu strážníků obořil i na ně a pokusil se hlídku napadnout. Následovalo uklidnění za pomoci donucovacích prostředků. Poté už muž začal se strážníky i zdravotníky spolupracovat.

A zase opilci

Před čtvrtou hodinou ráno vyjela hlídka do bytového domu v Bělehradské ulici, kde právě skončil mejdan.

Jedna z účastnic – sousedka – se cestou do svého bytu zvládla zranit o rozbitou lahev. Majitel bytu pak měl obavy o její zdraví. Hlídka našla střepy ve výtahu a několik kapek krve, v udaném bytě se však nepodařilo nikoho probudit. Při následné kontrole už byly společné prostory domu uklizen a vše v pořádku.

Na Zborovském náměstí zase strážníci našli ležícího zraněného muže bez trvalého přístřeší, kterého strážníci znají z četných alkoholických excesů. Krom tří promile alkoholu v dechu muž uvedl, že byl napaden a okraden. Případ si proto převzali policisté a zraněného záchranná služba.

Chvíli poté vyjížděli strážníci k dalšímu opilému muži na Hradecké ulici. Ten si zase pádem na zem rozbil obličej, ale lékařské ošetření odmítl. Z místa si jej nakonec odvedl kamarád.

Tečku za celým dnem pak učinila žena z komunity zdejších osob bez přístřeší, která nedaleko hlavního nádraží ležela s holým zadkem u lavičky. Strážníci ji doporučili vystavovat se někde jinde a pokud možno, tak vůbec.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •