Speciální škola se na dni otevřených dveří pochlubila nejen novou kuchyňkou…

Vysoké Mýto – Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto uspořádala ve středu den otevřených dveří. Zájem o návštěvu byl velký. Škola se šedesáti žáky se postarala o příchozí velmi dobře a i díky nové kuchyňce od Pardubického kraje mohla nabídnout drobné občerstvení, které připravili žáci. 

„V letošním roce jsme investovali 300 tisíc do vybavení cvičného bytu. Jednalo se o kuchyňskou linku s vybavením a nábytek. Přispěli jsme i na úpravu elektroinstalace,“ sdělil Bohumil Bernášek, radní odpovědný za školství. 

Reklama

Pozvánka na návštěvu školy přilákala velké množství lidí. „Přišlo hodně rodičů, bývalí kolegové, vedení města a samozřejmě i široká veřejnost. Naši žáci připravili drobné občerstvení. Návštěvníci se mohli seznámit s výukou v naší škole. Mohli se podívat do klasických tříd, družiny i cvičného bytu. Připraveno bylo i hudební vystoupení našich žáků,“ informovala Alena Černá, ředitelka školy. 

Speciální škola se na dni otevřených dveří pochlubila nejen novou kuchyňkou
« 1 z 5 »

Škola, kterou zřizuje Pardubický kraj, sídlí v pronajatém objektu města. Spolupráce Pardubického kraje a Vysokého Mýta funguje dobře. „S panem starostou jsme se dohodli na dalších možnostech jak zlepšit prostředí ve škole. V nejbližší době bychom chtěli vymalovat a pořídit vestavěné skříně,“ dodal Bohumil Bernášek.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •  
Reklama