Opilá žena zvládla už jen nadávat…

Pardubice – Počet událostí za čtvrtek 7. 11. 2019 u Městské policie Pardubice byl 209. Mezi ostatními případu strážníci odstraňovali jednu použitou injekční stříkačku, odchytili zraněnou hrdličku, provizorně zakryli rozbitá a otevřená dvířka lampy veřejného osvětlení, dodali policistům jednoho muže, po kterém pátrali, řešili agresivní psy. Také jsme po stížnosti občanů dvakrát vykazovali z místa bezdomovce narušující veřejný pořádek i občanské soužití. A další případy již podrobněji zde.

Popili a nechtěli odejít

S opilou dvojicí ze Slovenska museli strážníci pomoci na recepci hostelu v pardubických Ohrazenicích. Šlo o 40letou ženu a 32letého muže. Pomoc strážníků spočívala především ve vysvětlení, že ve stavu silné opilosti, ve kterém se momentálně nacházejí, by se měli nacházet někde jinde. Dvojice toto vysvětlení pochopila a hostel opustila. Strážníky však ne. Ti se s nimi setkali o pár desítek minut znovu. Tentokrát už za situace, kdy muž i žena vstupovali bezdůvodně do vozovky. Žena si zde dokonce lehla do silnice. Hlídka proto zajistila nocleh na bezpečnějším místě – záchytné stanici.

Opilá žena zvládla už jen nadávat

S opilou ženou museli strážníci pomáhat také posádce záchranné služby v obchodním domě v centru Pardubic. Dotyčná 51letá žena se opila tak, že nedovedla ani vstát ze židle. Zato dovedla nadávat, což předvedla jak lidem okolo, tak i posádce záchranné služby. Po nadýchání 2,68 ji strážníci předali k zotavení na záchytnou stanici. 

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •