Pardubice budou mít AUTOKINO na dostihovém závodišti…

Pardubice – Ve čtvrtek 21. května se spustí v novodobé historii první AUTOKINO na Pardubickém dostihovém závodišti. Na filmové diváky čeká 36 filmů a díky LED obrazovce, na které je obraz dobře viditelný i ve dne, budou promítány i filmy pro děti. Kapacita autokina je 120 až 200 aut. K dispozici bude také 100 míst k sezení na zahrádce. Už nyní je spuštěn předprodej vstupenek pouze na portálu www.masvstupenky.cz.

„Autokina zažívají v České republice boom, a na to své se mohou těšit i Pardubáci a lidi z okolních měst. Chceme pomoci rozhýbat kulturu v Pardubicích po koronaviru a tohle je skvělá příležitost“, říká marketingový ředitel kina David Kantor.

Na dostihovém závodišti bude autokino v provozu od 21. května do 28. června. Vysílat se budou filmy vždy od čtvrtka do neděle, a to od 19 hodin. Na čtvrtek, sobotu a neděli jsou v plánu zahraniční filmy. Páteční večer bude patřit těm tuzemským. Díky velkoplošné LED obrazovce o rozměrech 9 x 5 metrů si na své přijdou i děti, pro které je vymezena sobota a neděle od 15 hodin. Díky kvalitnímu přenosu není omezena viditelnost za světla. Zvuk poběží přes autorádio na frekvenci 93,00 FM a pro zahrádku budou reprobedny. Pardubické autokino pojme 120 až 200 aut, odstup aut mezi sebou bude 2,5 metru, k dispozici je také 100 míst k sezení na zahrádce, kde je samozřejmě povinnost mít roušku. Cena vstupného je stanovena na 250,- korun za vozidlo, které lze zakoupit v předprodeji i na místě. Místa k sezení budou za 100,- korun a prodávat se budou pouze na místě. Je možnost si také zamluvit svůj Party box s občerstvením a VIP sezením s kapacitou až 10 osob za 5.000 Kč. „Pro firmy nabízíme dokonce i pronájem kina s vlastním výběrem filmu a samozřejmě propagaci“, doplnil David Kantor.

„V autokině si budete moci objednat i občerstvení, které je z hygienických důvodů balené. Objednávka občerstvení bude probíhat při vjezdu do areálu nebo na telefonním čísle a následně donesena obsluhou kina. Nebude samozřejmě chybět ani klasický popcorn“, uvedl hlavní pořadatel Marek Landsman.

Pořadatelé žádají o dodržování pokynů pořadatele, které budou včas zveřejněny. Bližší informace naleznete na facebooku Autokino Pardubice a na webu www.autokinopce.cz.  

Autokino v Pardubicích provozují pardubické agentury Goagency s.r.o. a Máša agency s.r.o. Mediální partner kina je Pardubice Živě. Záštitu nad akcí převzal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Vstupenky do autokina zakoupíte na: www.masvstupenky.cz

Seznam filmů na první vysílací týden:

21.5. 19:00 hod – ROCKETMAN
22.5. 19:00 hod – VLASTNÍCI
23.5. 19:00 hod – HANEBNÍ PARCHANTI
24.5. 15:00 hod – JÁ, PADOUCH 1
24.5. 19:00 hod – JAN PALACH

Zdroj: DAK production s.r.o.

  •  
  •