V Přelouči se v červnu otevře jedinečná Drift Arena…

Přelouč – Na přeloučském polygonu v areálu společnosti Excalibur Army se v červnu otevře nová Dirt Drift aréna. Milovníci rychlých vozů si na šotolinové dráze budou moci od začátku června vyzkoušet driftování, tedy jízdu řízeným přetáčivým smykem. Areál přeloučského polygonu poskytne kromě jezdců zázemí pro celou rodinu a je možné si jej pronajmout také na firemní akce. Dirt Drift Arena se pro veřejnost otevře v sobotu 6. června a v provozu bude každodenně až do začátku října.

„Náš partner zkoušel na polygonu připravit ledovou plochu na driftování již v zimě. Ta letošní mu ale nepřála, bylo málo mrazivých dní na to, aby se dala zasněžit celá plocha. Dohodli jsme se proto na vybudování letní Drift Areny. S jejím otevřením jsme čekali na dobu, kdy budou rozvolněná bezpečnostní opatření způsobená koronavirovou pandemií,“ říká Jan Levý, který má areál na starosti.

Dirt Drift Arena Přelouč je určena převážně milovníkům motorsportu a vůně benzínu. Na dráhu budou moci vyjet s ďábelsky rychlými závodními buginami o síle 150 koní. Driftovat půjde na šotolině s upravenými auty. Dalším lákadlem pro kurážné motoristy bude poměřit své řidičské schopnosti v závodech s ostatními s auty určenými k demoličnímu derby.

„Všechny vozy si u nás mohou návštěvníci půjčit. A mysleli jsme i na děti od 6ti let. Pro ně budou připraveny buginy pro juniory, které navíc budou první víkend, kdy bude Dirt Drift Arena otevřena, k zapůjčení zdarma. Věříme tedy, že v sobotu 6. června a v neděli 7. června dorazí na polygon celé rodiny,“ zve na otevírací víkend Dirt Drift Areny v Přelouči Jan Levý.

V areálu bude u roubenky zajištěno občerstvení. Na tábořišti, které se buduje v zadní části areálu, si také budou moci návštěvníci opéct špekáčky na ohni, případně grilovat své vlastní speciality na lávových kamenech. Dirt Drift Arena bude otevřena každý den od 6.6. až do 1.10, po tomto datu pouze o víkendech a při předem rezervovaných termínech.

„Areál je v úžasném prostředí a má skvělé zázemí a díky své poloze ve středu republiky, hodinu od Prahy,již v minulém roce hostil několik desítek akcí od firemních akcí, teambuildingy, předváděcí akce, ale také například svatby či oslavu Silvestra. Pronajmout si areál a zorganizovat v něm akci na klíč lze samozřejmě i letos, a nově je možné využít naši Dirt Drift Arenu, což věříme, že bude pro naše zákazníky a fanoušky dobré zábavy vítaným bonusem,“ říká Jan Levý.

Přeloučský polygon je vhodný a v minulosti byl velmi využívaný také pro hry typu paintball a další adrenalinové sporty a vyžití. Z jednou z již tradičních akcí, která se v areálu koná, je překážkový běh – Překážkáč, který se poběží i letos na podzim.

„Chceme především přilákat lidi z okolí, hlavně ty, kdo mají rádi adrenalin a motoristický sport, ale i rodiny s dětmi,“ doplňuje Jan Levý. Více informací o areálu i akcích na něm uspořádaných najdou zájemci na webových stránkách www.buggyprelouc.cz.

Zdroj a foto: PP Partners Prague

  •  
  •