Pohřešovaná 15letá „maminka“…

AKTUALIZACE Velké poděkování z naší strany patří médiím, která relaci zveřejnila, a lidem, kteří ji spatřili včera v Hradci Králové. Slečna je v pořádku, děkujemePolicie ČR

Pardubice – Už několik dní se do centra Veská nevrátila teprve 15letá dívka, která je v 8. měsíci těhotenství. Ve zmíněném zařízení měla žít i s dítětem po porodu.

Poslední zprávu předala své matce, které údajně řekla, ať se o ni nestará, že je u kamarádky a že se o sebe dokáže postarat sama. Přes tato slova panuje obava nejen o ni, ale i o nenarozené dítě. 

Dívka je 170 cm vysoká, navzdory těhotenskému bříšku je hubené postavy, má hnědé dlouhé vlasy, na sobě naposledy měla tmavé legíny a tmavou bundu.

Pokud víte, kde se pohybuje, nebo u koho žije, volejte pardubickým policistům přes tísňovou linku 158. Je-li tento odkaz neaktivní, bylo pátrání po pohřešované odvoláno.

I. J. – hledaná žena

Datum narození 8.3.2005
Pátrání vyhlášeno 3.7.2020
Bydliště – okres HRADEC KRÁLOVÉ

Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 160 až 165 cm
Zdánlivé stáří 15 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •