PIRATE SWING Band si troufne spojit nespojitelné. Exkluzivně po tři večery bude bořit hranice žánrů s Jankem Ledeckým

Pardubice – Pouze tři výlučná představení nabídne 11. ročník ojedinělého koncertního projektu PIRATE SWING Bandu Jiřího Ševčíka se speciálním hostem Jankem Ledeckým. 

Uskuteční se v pondělí 18. listopadu v pardubickém Domě hudby, v úterý 19. listopadu v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí a v pondělí 25. listopadu v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Po superúspěšné desetileté sérii koncertů PIRATE SWING Band Gala chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení i letos. Dvacetičlenný bigband, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, spolupracující s kompletní českou špičkou (K. Gott, J. Suchý, L. Machálková, J. Laufer, J. Zelenková, T. Graves, O. Ruml, I. Pazderková, P. Vondráček, F. Slováček, E. Kočičková, M. Ruppert, O. Brousek, D. Bárta, V. Dyk, J. Korn, 4TET, B. Josef, I. Mládek, J. Molavcová, L. Sobota) či opakovaně s legendárními Queen, nabídne další mimořádnou lahůdku. Tentokrát nejspíš nejtroufalejší za celou historii tělesa.

PIRATE SWING Band je znám svou nevypočitatelností. V rámci jedenáctého ročníku Galakoncertů jako překvapení svým fanouškům připravil opět něco zcela odlišného, ba možná až šokujícího. V exkluzivně napsané a nazkoušené show se totiž spojí s umělcem z přesně opačného pólu hudebního spektra, Jankem Ledeckým.

„Výzvy máme rádi. Když někdo tvrdí, že něco nejde, o to víc nás to rajcuje. Samozřejmě, že tentokrát zase jednou velmi riskujeme. Vrháme se po hlavě do něčeho, co ještě nikdo neudělal. Může to znít nabubřele, ale věřte mi, ten proces je vzrušující a zábavný. Už teď můžu s klidným svědomím říct, že takhle jste Janka ještě vidět rozhodně nemohli a vsadil bych si, že budete překvapeni," tvrdí se šibalským úsměvem frontman PIRATE SWING Bandu Jiří Ševčík.

Nedokážete si písničkáře s kytarou představit s početným bigbandem za zády? Jste zvědavi, jaké překvapivé skladby zahraničních velikánů si od Pirátů nechal pouze pro tuto příležitost swingově zaranžovat? Potom budete zírat! Jeden z největších českých hitmakerů, autor čtyř muzikálů a držitel bezpočtu ocenění se vůbec poprvé představí s hřmotnou baterií žesťů za zády, konkrétně žesťů pirátských, tentokrát doplněných i o filharmonické smyčce. Nenechte si to ujít!

Neopakovatelný zážitek vás čeká pouze třikrát, představení se poté již nebude reprízovat. 

Královéhradecký koncert nabídne i možnost zakoupení VIP vstupenek (sezení přímo u pódia u VIP stolu + víno jako dárek). 

Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na slavnostní večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal a v informačních centrech.

Předprodej vstupenek (Pardubice, Hradec Králové) zde https://www.ticketportal.cz/event/PIRATE-SWING-Band-Gala-2024
Předprodej vstupenek (Ústí nad Orlicí) zde https://www.klubcentrum.cz/

Autor: Tomáš Dvořák
Zdroj a foto: Jiří Ševčík / Pirate Swing Band