Lékárna.cz: léky, doplňky stravy a nově i zdravotní pomůcky…

Chrudim – Jako jediná lékárna chce největší lékárna na českém internetu Lékárna.cz nabídnout zákazníkům nejširší možné spektrum zdravotních pomůcek, a to v Čechách i na Slovensku.

Od června významně rozšířila dosavadní nabídku zdravotních potřeb o ortopedické, rehabilitační a kompenzační pomůcky.  „Je naší ambicí nabízet nejen přípravky, které léčí, ale i pomůcky. Podstatným rozšířením sortimentu  chceme pomoci těm, kdo takové pomůcky potřebují, protože ne všude a ne každému jsou dostupné –  prodejny s tímto sortimentem hlavně v menších městech mizí, jsou čím dál hůř lidem dostupné. A tak je teď chceme zase víc lidem přiblížit, a to v tak široké až komplexní nabídce, kterou tak  jako tak si mů§že málokterý obchod dovolit. Našim cílem je, aby si pacienti mohli v klidu vybrat to, co pro zlepšení svého zdravotního stavu potřebují,“ komentuje prudký rozvoj tohoto strategického sortimentu na Lékárna.cz její ředitel Ing. Karel Klodner.

Lékárna.cz rozšiřuje nabídku o 250 nových položek, hlavně kompenzačních a rehabilitačních pomůcek, zdravotní obuvi pro ženy, muže i děti. „Nabídneme i invalidní vozíky, chodítka, speciální postele apod., jakmile dořešíme bezpečnou distribuci takto rozměrných pomůcek až  k zákazníkovi,“ dodává K. Klodner.

První dny prodeje tohoto sortimentu ukázaly velký zájem o haluxové korektory, adjustační ponožky, různé typy madel a rehabilitačních polštářů – startovací zásoby Lékárna.cz vyprodala během prvního týdne.

V kategorii zdravotních potřeb už Lékárna.cz nabízela zdravotnické testy, lékárničky, přístroje pro zdraví, inkontinenční pomůcky, sportovní potřeby, oční optiku a vše pro diabetiky. Aktuálně sortiment podstatně rozšířila o ortopedické potřeby (gelové vložky, ortézy, tejpovače, bandáže, ochrany prstů), zdravotní polštáře (antibakteriální, antivirové polštáře, ortopedické), podložky, kompresní punčochy, kompenzační pomůcky (sedátka a madla na WC a do koupelny, hole a chodítka, pomůcky pro sebeobsluhu) a rehabilitační pomůcky (hřejivé a chladicí pomůcky, rehabilitační méče a míčky, cvičící pomůcky).


O Lékárna.cz: Lékárna.cz je první lékárna na českém internetu, vznikla v roce 1999, prodává široký sortiment pro zdraví a krásu – léčivé volně prodejné přípravky, potravní doplňky a vitamíny, dermokosmetiku, zdravé potraviny i přístroje. Získala Cenu kvality v anketě ShopRoku 2017, dlouhodobě se umisťuje v soutěži Heureka na předních místech. „Na konci všech našich aktivit vždycky musí být šťastný klient, ať už jím je pacient, zákazník nebo zaměstnanec,“ zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti Pears Health Cyber, která Lékárna.cz provozuje.

 
 
 • Na Pardubickém závodišti se opět bruslí!
 • Pardubice – Provoz Zimního sportovního parku byl zahájen. Na Pardubickém závodišti se bude od prosince až do února příštího roku

   
   
 • Univerzita Pardubice pozve budoucí studenty na Den otevřených dveří online…
 • Pardubice – Zájemce o studium osloví Univerzita Pardubice letos už pouze online. Plánovaný Den otevřených dveří na všech sedmi fakultách

   
   
 • Ateliéry pro umprumku v Ústí nad Orlicí patří mezi krajské priority v oblasti školství…
 • Ústí nad Orlicí – Hejtman Martin Netolický a radní pro oblast školství Josef Kozel navštívili v pátek město Ústí nad Orlicí.

   
   
 • Opilý řidič zapomněl svítit. Polámaný po skoku z okna zápasil se strážníky i zdravotníky…
 • Pardubice – Mikulášský víkend a strážníci v Pardubicích při něm od pátku do neděle řešili 320 událostí. Policistům strážníci předali dvě

   
   
 • Kraj chce na úpravách haly na Dašické spolupracovat se sportovními kluby…
 • Pardubice – Přestože sportovní hala na Dašické v Pardubicích spadá pod správu přilehlého gymnázia, to jí obvykle využívá jen na hodiny