VIDEO: Do porodnice za doprovodu policejních majáků…

PARDUBICE: Porod ženu překvapil. Aby dojela do porodnice včas, pomohlo houkající policejní vozidlo. 

V pátek 24. května 2019 policisté Obvodního oddělení policie Lázně Bohdaneč byli kolem 18té hodiny operačním důstojníkem vysláni na silnici I/37 mezi Pardubice a Hradec Králové, kde se měly na vozovce nacházet kusy polystyrénu. Když se policisté vraceli zpět na služebnu, zezadu na ně začalo troubit a blikat osobní vozidlo.

Policisté zastavili a šli zjistit, co se děje, proč řidič jedoucí za nimi na sebe tímto způsobem upozorňuje. Během malé chvíle zjistili, že muž má ve vozidle svoji rodící partnerku. Kolegové správné vyhodnotili, že bude rychlejší ženu doprovodit do nemocnice než na místo zavolat rychlou záchrannou službu. Za použití majáků rodící ženu doprovodili nejen k branám nemocnice, ale až ke dveřím příjmu na porodní sál. Pak už vše bylo jak má a zanedlouho se narodil zdravý chlapec.

Dnes jsme malému Nikolasovi popřáli hodně zdraví a štěstí a předali malý dárek. Oba šťastní rodiče byli rádi, že mohou osobně poděkovat i samotnému policistovi, který s doprovodem do porodnice pomáhal.

Zdroj a foto: Policie ČR
Video: Týdeník Policie / Policie ČR

  •  
  •