Tragická dopravní nehoda u letiště uzavřela silnici…

Pardubice – K nehodě dvou osobních vozidel vyjížděli ve čtvrtek 21. února v 17.39 hodin profesionální hasiči na silnici z Pardubic do Chrudimi, do části města Pardubice Nové Jesenčany.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Ihned po příjezdu jednotky na místo byla prováděna resuscitace jedné osoby. Ta na místě ale bohužel svému zranění podlehla. Na místo přiletěl i vrtulník Letecké záchranné služby, který ale nakonec odletěl prázdný. Na místě byly další dvě osoby, které utrpěly zranění. Jednalo se o čelní střet dvou osobních vozidel. Na místě nepřežil spolujezdec jednoho vozidla. Posádka druhého vozidla, muž, žena a dítě společně s řidičem prvního vozu převezeny do nemocnice. U obou řidičů bylo vyloučeno požití alkoholu. Muž, který nehodu nepřežil byl ve věku 23 let. Přesná příčina tragické nehody je v šetření Policie ČR.

Silnice I/37 byla z důvodu odstraňování následků tragické nehody uzavřena několik hodin. Malému účastníkovi dopravní nehody hasiči předali plyšovou hračku dráčka Záchranáčka pro zmírnění stresové situace po prožitém nepříjemném zážitku, kterým je dopravní nehoda.

Hasiči odstranili následky nehody, zamezili úniku provozních náplní a místo nehody předali policistům k vyšetření příčin této tragické události.

ZZSPak DN Jesnicanky 2102201901
Zdroj: Zdravotnická záchranná služba
« 1 z 6 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje a Policie ČR


Krátce před šestou hodinou večerní 21.2. zasahovali záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a letecké záchranné služby u dopravní nehody na hlavní komunikaci vedoucí vedle letiště v Pardubicích.

Došlo ke střetu dvou osobních vozů a zranění utrpělo celkem pět osob z toho jedno dítě. Vážná zranění hlavy utrpěl mladý muž který byl na místě nehody posádkami přes dvacet minut resucitován, bohužel i přes veškerou snahu záchranářů svým zraněním na místě podlehl. Zranění byli převezeni do Pardubické nemocnice s lehkými zraněními.

Zdroj: Zdravotnická záchranná služba

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram