Přijďte na zahajovací ceremoniál ODM 2018! Vyvrcholí koncertem Adama Mišíka…

Nedílnou součástí Olympiády dětí a mládeže 2018 je i zahajovací ceremoniál, který bude v neděli 28. ledna od 15 hodin hostit pardubická Tipsport arena. Ta patří mezi nejmodernější a také největší v republice, a proto by byla škoda, aby tam zůstaly prázdné sedačky. Přijďte na ceremoniál i vy!

K návštěvě ceremoniálu, pokud se ODM 2018 neúčastníte jako sportovci nebo trenéři, stačí jediné – předložit vstupenku. Ta je zdarma a zájemci si ji mohou vyzvednout buďto na informačním centru v Pardubicích (pod Zelenou bránou) nebo na pokladnách Tipsport areny. Pokud nejste z Pardubic a východočeské metropole se v nejbližší době nechystáte, můžete si lístek pro jistotu rezervovat. Stačí poslat mail s vašimi údaji, podle kterých vás rozeznáme, na odm2018@pardubickykraj.cz a do předmětu napsat: Rezervace vstupenek na zahajovací ceremoniál.

Těšit se můžete na vystoupení někdejšího mistra Evropy v krasobruslení Tomáše Vernera či bubenickou show od Mika Ronos. Ceremoniál vyvrcholí koncertem Adama Mišíka.

Zdroj a foto: odm.cz / Olympiáda dětí a mládeže 2018