Pardubický kraj ocenil talentované žáky základních a středních škol…

Pardubice – Ocenění za skvělé výsledky ze soutěží převzali ve středu 12. prosince nadaní žáci z rukou radních Bohumila Bernáška a Hany Štěpánovév sále Jana Kašpara na Krajském úřadu při příležitosti udělování cen Mladý talent Pardubického kraje. Pamětní list a odměnu ve formě peněžní poukázky si za své úspěchy odneslo 33 žáků a studentů.

„Bylo mi potěšením přivítat elitu našich škol, která je příkladem dalším žákům a studentům. Chtěl bych jim poděkovat za vzornou reprezentaci kraje. Na jejich úspěchu ale mají zásluhu také jejich pedagogové, ředitelé škol, trenéři a v neposlední řadě i rodiče. Všichni si zaslouží velký dík a uznání,“ řekl Bohumil Bernášek, radní odpovědný za školství.

Reklama
Reklama
Mladý talent Pardubického kraje 2019
« 1 z 4 »

Ocenění Mladý talent Pardubického vyhlašuje odbor školství Krajského úřadu Pardubického kraje, který tímto způsobem podporuje  nadané žáky.  Ceny získávají žáci, kteří dosáhli vynikajících umístění v celostátních a mezinárodních odborných soutěžích, pracovali na úspěšných vědeckých projektech nebo dosáhli výrazného úspěchu v některé sportovní disciplíně. Návrhy na udělení cen předkládají Krajskému úřadu jednotlivé školy.  

 „O budoucnost našeho kraje je díky talentovaným dětem postaráno. Děkuji jim za píli a disciplinovanost, kterou na dosažení úspěchů vynaložili,“ řekla radní Hana Štěpánová, odpovědná za regionální rozvoj, evropské fondy a inovace.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram