Miloš Holaň: Ukážeme si chyby a zapracujeme na nich. Pardubice podlehly v Tipsport areně Olomouci 1:2.

PARDUBICE — Jediný gól ze hry vstřelili hokejisté Dynama v desátém přípravném utkání. Pardubice podlehly v Tipsport areně Olomouci 1:2. „Málo střel – málo branek. Chyběla mi větší touha, možná to bylo tím, že jsme odehráli mnoho zápasů,“ řekl po skončení utkání hlavní trenér Miloš Holaň.

„Jsem i rád, že přišel takový výsledek, můžeme si ukázat chyby a na čem musíme zapracovat. Víme, že Olomouc hraje hokej, v němž drží, hákuje, zhušťuje střední pásmo. Musíme se dokázat prosadit a nám se toto nepodařilo. Nepovedlo se nám proměnit přesilové hry, ač jsme v nich měli i vyložené šance, které neskončily brankou. Naše efektivita nebyla taková jako v minulých zápasech,“ hodnotil těsnou porážku.

Reklama

Oba týmy se domluvily, že bez ohledu na výsledek si zahrají celé prodloužení tři na tři a vyzkouší si samostatné nájezdy. „To byly výborná myšlenka. Nemáme až tolik prostoru na tréninku je potrénovat, jsem rád, že jsme to mohli přenést do utkání. Byli jsme domluveni, že celých pět minut dohrajeme až do konce. Nájezdy ukázaly, kdo dokáže střílet branky i v zápasovém zatížení. Během sezony nebudeme nic zkoušet, tam je třeba trefit hráče, kteří se umí v penaltách prosadit. Doufám, že budeme vyhrávat v základní hrací době a nebudeme prožívat takové stresy až do konce. Chtěl jsem vidět, jak se cizinci popasují a splnili to velmi dobře,“ pochvaloval si Miloš Holaň.

„Budeme pokračovat v tréninku přesilovek a hry v oslabení, v defenzívě je ještě příliš chyb. V pátek máme plnohodnotný trénink i s posilovnou, pak se sejdeme v neděli odpoledne. Od pondělí nastoupíme do jednofázových tréninků, hrajeme přípravná utkání na ledě Slavie Praha a generálku obstará čtvrteční zápas v Prostějově,“ odkryl plány pro klubový YouTube kanál.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.

  •  
  •  
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram