Znovuotevření food courtu, kaváren a restaurací v Paláci Pardubice…

Pardubice – V obchodním centru Palác Pardubice se opět otevřel oblíbený food court, restaurace a kavárny, a to na základě uvolnění opatření k 25. květnu 2020. I nadále je však důležité dodržovat zpřísněná hygienická opatření, která obchodní centrum uplatňuje k ochraně zdraví svých návštěvníků i zaměstnanců. 

Obchodní centrum Palác Pardubice opět otevírá přes dva měsíce zavřené brány food courtu, kde se při nákupech můžete občerstvit. Od 25. května si opět pochutnáte v oblíbených restauracích jako Sakura's Running Sushi nebo Burger King či kavárnách. Stále to však s sebou nese dodržování zvýšených hygienických standardů. Obchodní centrum nadále apeluje na své návštěvníky, aby dodržovali minimálně 2metrové rozestupy a zakrývali si nos i ústa.

Roušky si návštěvníci obchodního centra mohou při konzumaci pokrmů u stolu samozřejmě sundat. Pro pohyb po pasáži je však nutné mít roušku stále nasazenou. Ve food courtu jsou stoly rozestavěné pro dodržování dostatečně bezpečné vzdálenosti. Místa, která mají zůstat neobsazená, jsou výrazně označena.

Přímo u vstupu do food courtu jsou k dispozici stojany s dezinfekcí, stejně jako u ostatních vstupů do budovy obchodního centra. Palác Pardubice nadále dbá na zvýšenou dezinfekci a hygienu všech společných prostor. Zaměstnanci Paláce Pardubice také doporučují bezkontaktní platbu kartou jako preferovanou platební metodu pro snížení kontaktu.

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.