RegioJet připravuje přímé vlakové spojení z Česka do Chorvatska na pobřeží Jadranu…

ČR – RegioJet plánuje zavést v letošní letní sezóně přímé vlakové spojení z České republiky (Praha, Pardubice, Brno) do Rijeky na chorvatském pobřeží Jaderského moře. První spoj by předběžně měl vyjet 30. 6. 2020 – jezdit by měl v obou směrech minimálně 3x týdně s příjezdy do Chorvatska vždy ve středu, v sobotu a v pondělí. V provozu by měl být přes celé léto až do druhé poloviny září.

Cestujícím by měl nabídnout nejvýhodnější a nejpohodlnější možnost, jak se dostat z Česka na Jadran. Stejně jako na ostatních mezinárodních spojích, plánuje RegioJet i zde atraktivní ceny jízdenek.

V Chorvatsku by pak cestující měli mít možnost využít speciálních návazných autobusů pro rozvoz přímo do míst jejich dovolených na chorvatském pobřeží.

RegioJet plánuje upřesnit veškeré detaily během následujících dnů, kdy chce zahájit prodej jízdenek a také oslovit cestovní kanceláře a agentury s nabídkou přepravy jejich klientů za nejvýhodnější ceny.

Vlakový spoj RegioJet nabídne cestujícím služby, na které jsou z vlaků RegioJet zvyklí – včetně připojení k internetu zdarma, stejně jako možnost využití zábavního portálu během jízdy.

RegioJet zároveň spustil prodej jízdenek na letošní letní sezónu pro cestování v rámci ČESKÉ REPUBLIKY. V prodeji jsou vnitrostátní vlakové spoje na období až do 5. září. Vidíme velký zájem o letní spoje a cestování v letošním létě. Řada zákazníků si již nyní rezervuje jízdenky na své letní cesty v očekávání velké poptávky po domácí turistice během letošního léta.

Další informace RegioJet upřesní, jakmile budou k dispozici a bude zahájen předprodej jízdenek na spoje do Chorvatska.

Zdroj: STUDENT AGENCY TRAVEL k.s.
Foto: ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ