Sting v Pardubicích! V 71 letech potvrdil, že je v dobré kondici. Přivezl i nejstaršího syna

Pardubice – Sting v Pardubicích? Ano, (takřka) neuvěřitelné se stalo skutečností. Anglický muzikant, který za svou bohatou uměleckou kariéru prodal více než sto milionů desek, zavítal ve středu večer na východ Čech do Enteria areny. Jeden z nejvýraznějších hudebníků planety se ve městě perníku zastavil se svým turné My Songs 2023. To dostalo název podle stejnojmenného alba, které obsahuje nové, moderní aranže nejslavnějších Stingových hitů. 

Jaké pecky zazněly?

Jaké pecky zazněly? V pardubické aréně jich bylo možné slyšet opravdu hodně. Například skladbu Every Breath You Take, která na platformě Spotify nasbírala přes miliardu streamů. Nebo pecky Shape Of My Hearth, Desert Rose či Englishman In New York

Sedmnáctinásobný držitel prestižní hudební ceny Grammy v Pardubicích potvrdil, že je v dobré kondici. V 71 letech vydržel na jevišti dvě hodiny a rozdával radost publiku, které jeho snahu dokázalo náležitě ocenit. 

Přivezl i nejstaršího syna

Do Enteria areny s sebou Sting přivezl i svého nejstaršího syna. 46letý Joe Sumner se představil nejprve jako předskokan, pak pomáhal otci při jeho show s duety. „V Pardubicích jsem poprvé v životě a líbí se mi tu," pousmál se Joe Sumner. 

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: Markéta Šubotníková