PŘEHRADY FEST pokračují na Seči

Chrudimsko –  🎉 Šestý ročník populárního Přehrady FESTu zasáhl břehy Vranova a pokračuje na Seč a Veselí nad Lužnicí. Začal 4.–⁠5. 8. na břehu Vranovské pláže, pokračuje 11.–⁠12. 8. na přehradě Seč a 19. 8. zavítá do Veselských Pískoven.

🌴 Pohodovou atmosféru na každé zastávce zajistí hvězdy jako Wohnout, MIG 21, Horkýže slíže, Pokáč, UDG a další! 🎤 Nebudou chybět ani další výrazná jména české hudební scény, jako jsou NEBE, ATMO music, Jakub Děkan, Sofian Medjmedj a Byt číslo 4.

Bubliny vás osvěží v u stánku Bohemia Sekt, nejlepší drink namíchají v K2 baru, sklenku výběrového vína nabídne vinařství Víno Hruška. O festivalový look se postarají stánky s květinovými čelenkami a zaplétáním copů. Nový sestřih vyšvihnou barbershopy STR8 a BU. Zážitky zvěční na polaroidech tým CANONu. Přehrady FEST zaručí nezapomenutelné chvíle pro celou rodinu. Od Pigyády s prasátkem PiGy po adrenalinový wakeboarding na Seči, každý najde svou zábavu! 🏄‍♀️🚣‍♂️🎡

🎶 Lístky na tento rodinný festivalový zážitek mizí rychle, stejně jako volné ubytování! 🏖️ Zakupte si vstupenky na dva pohodové festivalové dny na www.prehradyfest.cz a www.xticket.cz  a užijte si letní hudební dobrodružství na pláži! 

Chyť si do sítí náš Facebook a Instagram, ať ti nic neuplave a užij si léto na Přehradách!

Zdroj a foto: PŘEHRADY FEST