Přehrady Fest: jedinečné zážitky na Seči

Chrudimsko – Celou řadu zajímavých zážitků nabídl o víkendu rodinný festival u vody, který hostil Autokemp Seč Pláž a nesl jméno Přehrady Fest

Bohatý program pro všechny

Na své si tu přišli nejen dospělí, ale i děti. Pro všechny byl na Seči připraven bohatý program. Jeho součástí byla též unikátní oslava barev inspirovaná indickým svátkem Hólí. Ta nabídla pozoruhodnou duhovou podívanou v podobě barevných explozí v pravidelných intervalech.

Skvělá show Mirai

V kulisách Sečské přehrady pak bavila i atraktivní hudební vystoupení. Skvělou show nabídla kapela Mirai, která byla plná různých efektů v podobě konfet, dýmostrojů, ohňostrojů a také plavby zpěváka Miraie Navrátila a jedné divačky na nafukovacím člunu na „vlnách". Ty tvořily ruce návštěvníků festivalu. A snad každý si v tu chvíli prozpěvoval, že „život je pohoda, život je fajn"

Došlo i na „souboj" žen a mužů, kdo hlasitěji dokáže se skupinou Mirai zpívat. Jednoznačně zvítězily dívky. „Ale my máme stejně nejraději, když zpíváte všichni společně," prohlásil Mirai Navrátil, který sečské publikum hodně chválil. „Bylo to fenomenální," svěřil se se svými dojmy. 

Pokáč se radoval z kloboukůDiváky potěšil též Pokáč. „Stále žádná podprsenka na pódiu, ale už druhý klobouk. Moc si toho vážím, chlapi," glosoval a kromě vlastního repertoáru přidal na závěr svého vystoupení i legendární Stánky z dílny bratrů Nedvědových. Ty si s Pokáčem zpíval celý zaplněný areál. 

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: Přehrady fest