Pořad Bez kostýmu tentokrát jako pyžamová dámská jízda!

Pardubice – Ve čtvrtek 11. května se na Malé scéně Východočeského divadla uskuteční další díl zábavného pořadu Bez kostýmu aneb Povídání z herecké šatny. Moderátorka večera Jana Uherová si do jarního pokračování své neformální talk show tentokrát pozvala jen dámy, herečky Jindru Janouškovou, Romanu Chvalovou, Ludmilu Mecerodovou, Veroniku Malou, Elišku Láskovou a nováčka v pardubickém souboru Elišku Jechovou. Sice se jedná o náhradní termín za pro nemoc zrušené představení 28. února, vstupenky jsou však stále ještě k sehnání.

„Herečky jsou pro diváky známé především přes své role, ale jaké vlastně jsou, když odloží kostýmy a šminky? Chci, abychom se bavily především o tom, co dámy dělají ve svém volnu, když zrovna nestojí na jevišti. Jaké mají koníčky, co rády čtou, co vaří, jedí, kam jezdí na dovolenou, jaké mají starosti, a naopak co jim dělá radost," říká Jana Uherová a dále prozrazuje: „Když jsem se ptala Elišky Jechové, co dělá nejraději, odpověděla, že ráda spí. Tak jsem jí navrhla, jestli v našem pořadu nechce vystoupit v pyžamu a pantoflích. A ona souhlasila! Od toho se odrazil celý koncept večera – všechny dámy si na sebe vezmou pyžama, noční košile nebo tepláky, pantofle, tlusté ponožky a společně si užijeme pohodový odpočinkový večírek."

11. května se Malá scéna ve dvoře promění v útulný obývací pokoj, v němž se bude vyprávět nejen o divadle. „Věřím, že publikum se s námi bude dobře bavit. A kdyby si někdo chtěl taky vzít pantofle, bude vítán o to víc. Prostě přijďte a ciťte se u nás jako doma," láká Jana Uherová.

Autor: Radek Smetana
Foto: Jiří Sejkora
Zdroj: Východočeské divadlo Pardubice