Hledáme letošní MLS Pardubického kraje

KRAJ – Společnost Agrovenkov vyhlašuje již 16. ročník soutěže potravinářských výrobků MLS Pardubického kraje 2022. Do soutěže se mohou přihlásit výrobci, kteří splní podmínky soutěže a včas se do ní přihlásí. Uzávěrka přihlášek pro letošní ročník je 22. července 2022.

„V Pardubickém kraji vzniká mnoho výborných, kvalitních a především bezpečných potravin. Každoročně oceňujeme ty nejlepší z nich v rámci soutěže MLS Pardubického kraje, a ani letos tomu nebude jinak. Naším cílem je, aby se tyto regionální potraviny dostaly do širšího povědomí a lidé jim dali šanci. Vážím si toho, že i přesto, s jakými podmínkami se výrobci musí potýkat, nevzdávají se a v produkci nepřestávají. Za to všem velmi děkuji," řekl radní pro venkov, zemědělství a životní prostředí Miroslav Krčil.

Vyhlášení a ocenění výrobců letošního ročníku se uskuteční 25. září 2022 v rámci Krajských dožínek na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. V každé kategorii a skupině budou vyhodnoceny a oceněny nejlepší výrobky a zároveň vyhlášen absolutní vítěz kategorie. Záštitu nad akcí převzal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, společně s radním Miroslavem Krčilem bude ocenění udílet.

Veškeré informace včetně přihlášky a podmínek soutěže naleznete na webových stránkách mlspardubickehokraje.cz.

Autor: Bc. Denisa Píšová
Zdroj a foto: Pardubický kraj