We Love 90' znovu v pardubickém Ideonu…

Pardubice – Jedinečný koncert se bude konat 16. listopadu v pardubickém Ideonu. Na pódiu budou k vidění hvězdy 90 let: MR. PRESIDENT, FUN FACTORY A TWENTY 4 SEVEN. Navíc celý večer se postará o diskotéku 90 let moderátor a DJ Pavel Cejnar. Tuto hudební bombu pořádá pardubická agentura Máša agency a agentura Icing. Předprodej na tuto velkou show byl právě spuštěn.

V projektu WE LOVE 90´s se v průběhu večera představí německý Mr. President, který je nejlépe známý pro svůj crossover světový hit „Coco Jamboo", ten byl vydán v roce 1996. Německý hitmaker má za sebou ještě tyto známé písně, které určitě nebudou chybět v repertoáru Mr. Presidenta na pódiu v pardubickém Ideonu: „Up'n Away", „I'll Follow the Sun", „I Give You My Heart" nebo „4 on the Floor".

Dalším vystupujícím bude německá kapela Fun Factory. Skupina zpívá eurodance, elektronickou taneční hudbu, techno nebo reggae. Nejznámější hity skupina pocházející z Hamburku nazpívala v roce 1995 a to „Take your chance", „Celebration" nebo „Doh wah diddy".

Třetím hudebním projektem je skupina, která se pravidelně umisťovala v hitparádách a to Twenty 4 Seven. Nizozemská hudební skupina byla založena v roce 1989 a aktivně zpívala do roku 1991. Znovuzrození této skupiny přišlo v roce 1993 a působí do současnosti. Jistě se můžete těšit na jejich pecky jako je „I can not stand it", „Is it love" nebo „Take me awey".

Skladbami 90 let bude po celý večer zásobovat publikum moderátor Evropy 2 Pavel Cejnar­, který se postará o závěrečnou afterparty tohoto fantastického koncertu.

Nyní byl spuštěn předprodej vstupenek. Do konce prázdnin, tedy do 31.8. je vstupenka k dostání ze exkluzivní letní cenu 390 Kč. Od září bude v předprodeji lístek za 490 Kč a na místě za 590 Kč. VIP vstupenku zakoupíte za 1900,-, ve které máte k dispozici vlastní vstup, šatnu, VIP balkon, catering.

16. 11. 2018 – PARDUBICKÝ IDEON – WE LOVE 90' – OD 19 HODIN

Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketportal

Zdroj a foto: DAK production s.r.o. – PUBLIC RELATIONS