Více než 10 tisíc hracích karet má svého majitele!

Pardubice – S radostí oznamujeme, že hrací karty do sportovního parku se šíří po Pardubicích a okolí jako lavina! Pořadatelé rozvezli do městských základních a mateřských škol více než 5 500 karet za zvýhodněnou cenu, pro dalších 5 000 kusů si přijeli majitelé pardubických firem. Hrací karty slouží k aktivnímu zapojení do sportovních disciplín v parku a nabízejí současně celou řadu výhod od partnerů projektu.

„Zájem o hrací karty nás mile překvapil. S nadšením vnímáme, že sportovní park je oblíbenou součástí léta v Pardubicích. V pondělí jsme spustili prodej karet v pardubickém infocentru, dnes spouštíme prodej v prodejnách Intersport v Pardubicích a Hradci Králové," uvedl manažer projektu Sportovní park Pardubice Pavel Stara.

Cena jedné karty je 80 korun. Sportovat na ni mohou děti i dospělí, na vlastní kůže si tak osahají tradiční i netradiční sporty a sbírají na kartu body – za zdolání 12 sportovních disciplín získají diplom s jejich jménem, za zvládnutí 16 disciplín krásnou dřevěnou medaili. Držitele hracích karet čeká také celá řada výhod!

„Kromě aktivního vyzkoušení všech sportovních disciplín v rámci parku můžete s hrací kartou získat levnější vstupné na doprovodné akce, výhodněji se zaregistrovat na běhy Gladiátor City Run či Barvám neutečeš nebo získat slevu na nákup u našich partnerů," dodal manažer Stara.


SLEVY:

KVALIFIKACE MS V BASKETBALE MUŽŮ (29. 6. a 2. 7.): Každý držitel hrací karty může k zakoupené vstupence na tyto speciální zápasy získat druhou vstupenku zdarma. Stačí si pouze vstupenku zakoupit od 27. června v pokladně ČSOB Pojišťovna areny.

STARTOVNÉ BARVÁM NEUTEČEŠ

dítě 7 – 14 let cena: 300,- (sleva: 100,- Kč), 15+ cena: 450,- (sleva: 150 ,-Kč)

INTERSPORT SLEVA 20 % na 1 produkt

Sleva platí od 11. do 31. 8. 2018. Slevu lze uplatnit v prodejně Intersport v OC Palác Pardubice a v prodejně Intersport v Hradci Králové v OC Futurum. Slevu je možné uplatnit i

na eshopu www.intersport.cz. Platí i na zlevněné zboží. Neplatí na zboží z letáků a slevových knížek, nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami a slevovými kupony, neplatí na kola včetně odrážedel, elektrokola, fitness stroje, výživu, dárkové poukázky, servis a sortiment značky Kostka a Crussis. Platí na nejlevnější produkt v rámci jednoho nákupu.

JANEBA TIME SLEVA 15 % na nákup v e-shopu „shop.festina.cz" Sleva platí od 1. 6 do 31. 8. 2018.

GLADIATOR RACE RUN _ PARDUBICE SLEVA 10% na jakýkoliv závod (KIDS, MIX, GR, TÝMY) Slevový kód platí při online registraci, a to až do 5. 8. do 20:00 hodin.

LÉTOFEST 2018  (13. a 14. 7.): www.ticketlive.cz/sportovnipark po zadání kódu, vstupenka za 750 Kč

FRIENDS FEST (11. 8.): Každý držitel hrací karty může k zakoupené vstupence získat druhou vstupenku zdarma.

MEMORIÁL ZBYŇKA KUSÉHO (16.-19. 8.): Každý držitel hrací karty získá slevu 50% na denní vstupenku.

3. KVALIFIKACE na Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou (18. 8.): Každý držitel hrací karty má vstup na dostihový den zdarma.


Akce ve sportovním parku chronologicky:
VE SPORTOVNÍM PARKU PARDUBICE

10.8. 18:00 zahajovací koncert pro celé rodiny | park Na Špici

11.8. Zažij město (den Služeb města Pardubic) | park Na Špici

11.8. Friends fest (vstup s kartou 1+1 zdarma) | závodiště

12.8. Gladiator City Run (s kartou sleva při registraci) | park Na Špici

12.8. 20:30 Pardubice na bruslích | parkoviště u hokejové arény

16. – 19. 8. Memoriál Zbyňka Kusého (sleva 50 % na lístky) | hokejová aréna

18.8. 13:00 Barvám neutečeš (s kartou sleva při registraci) | park Na Špici

18.8. Festival vůní, chutí a řemesel | zámek

18.8. 3. kvalifikace na Velkou pardubickou (vstup s kartou zdarma) | závodiště

 

Více na www.sportovnipark.cz.