V Pardubickém pivovaru zahájí svoji venkovní šnůru opět kapela TŘI SESTRY…

Pardubice – Front man skupiny Tři Sestry Lou Fanánek Hagen se představí v celé své parádě opět v Pardubickém pivovaru. První open air koncert si punková kapela připravila na pátek 24. května. Pro všechny fanoušky je připraveno občerstvení, a především Čerstvé pivo z ležáckého sklepa a také 11 stupňové pivo Vilém. Obě tyto chmelové pochoutky jsou z produkce Pardubického pivovaru.

Lou Fanánek Hagen není jen hlavním zpěvákem, ale také textařem kapely Tři Sestry. K této skupině také patří další členové jako je Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Tři sestry se žánrově ladí spíše na punk, rock nebo mnohdy spojovaný pub rock. Často se v jejich písních objevují texty s hospodskou tématikou. No, a právě Pardubický pivovar je ideálním místem pro start nové venkovní šnůry koncertů.

Samotné vystoupení každého fanouška této kapely pohltí a nadchne. Skupina Tři Sestry si opět připravila velkolepou pódiovou show s dvouhodinovým vystoupením. V areálu se rozezní písně z alb Na Kovárně to je nářez nebo Lihovka. Ale nebojte, o tradiční písně jako je Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Modlitba pro partu, nepřijdete.

 Jako své hosty přiveze kapela Tři Sestry 24. května do Pardubického pivovaru další skupinu, a to Doktor P.P. Areál pivovaru bude otevřen od 17 hodin. Koncert skupin začne v 18 hodin a konec celé akce nebude dříve než o půlnoci. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Přijďte se všichni pobavit. V případě nepříznivého počasí bude část areálu zastřešena.

Vstupenky si nyní můžete zakoupit na www.ticketstream.cz, v prodejnách Pivovarka nebo na dalších předprodejních místech, které najdete na webu www.trisestrypardubice.cz.

Cena vstupenky v předprodeji je 390 Kč, na místě pak bude vstupenka za 440 Kč. Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány. Celou akci již po osmé pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY.

Zdroj a foto: DAK production s.r.o. – PUBLIC RELATIONS