Taneční škola SelectDance

Pardubice – Představujeme Vám Taneční školu SelectDance, která působí v Pardubicích, Hradci Králové, Kolíně, Lázních Bohdaneč, Býšti, Hrochově Týnci, Moravanech a Ostřešanech na více než třiceti pobočkách, jejichž detailní seznam naleznete na www.selectdance.cz

SelectDance vyučuje pestrou směs tanečních stylů – contemporary, jazzdance, streetdance a další.

SelectDance pořádá kurzy pro předškolní dětí (3-6 let), děti (6-10 let), juniory (10-15 let) i dospěláky (15-99 let)

Uměleckou vedoucí taneční školy je Jana Horčičková, zkušená choreografka, která spolupracuje např. S Lucií Vondráčkovou či Qašou (Stardance) a tanec je její život.

V zimě a v létě pořádá SelectDance velkolepé taneční vystoupení WinterShow a SummerShow, kterého se účastní všichni tanečníci a odnášejí si nezapomenutelné zážitky do konce života! Lavina hormonů štěstí! (Východočeské divadlo Pardubice a KC Aldis)

Kromě klasických kurzů provozuje škola tzv. výběrové skupiny, sídlící v Pardubicích, Lázních Bohdaneč a Hradci Králové. Navštěvují je ti nejvíc tancechtiví tanečníci. Výběrová skupina znamená více tréninků, více tance a taky více vystoupení, energie a zážitků! Vidět je tančit jste mohli např. na akcích Barvám Neutečeš v Pardubicích,, Loučení s létem v Lázních Bohdaneč či Dnech náboru a sportu v Hradci Králové. Chcete být součástí něčeho velkého, kde se pořádně maká a dělají se ty nejlepší choreografie? Přijďte se předvést na casting! Termín bude brzy určen a zveřejněn na www.selectdance.cz

V létě pořádá SelectDance nejlepší taneční soustředění SelecTTime pro děti od 6 do 17 let – pojeďte také a zažijte nejlepších 7 dní v super partě a ve víru tance, táborových her a mrtě super energie! Také můžete využít taneční příměstské kempy v Pardubicích a Hradci Králové.

Přihlášky, Kontakt a více informací naleznete na www.selectdance.cz