Skupinu Maxim Turbulenc čeká zimní spánek. Pořádně se probudí až na čarodějnice

Přelouč – Pozitivní dojmy z doprovodného programu letošních přeloučských dabingových oslav na Masarykově náměstí neskrývali ani členové populární skupiny Maxim Turbulenc

„Bylo to úžasné. Je fajn, když člověk může vystupovat pro plné náměstí a vidět, že lidé se usmívají. To nám pak dodá zpětnou energii," řekl hudebník a zpěvák Daniel Vali, který pochválil i organizaci akce. „Neúčinkujeme zde poprvé. A vždycky je to v Přelouči hezky připravené," podotkl Daniel Vali.

Speciální vystoupení po Ajfela

Vystoupení v mekce českého dabingu bylo speciální i po Petra Nováka, který má v Maxim Turbulenc díky své výšce přezdívku Ajfel. „V dabingu působím. Mám tři nahrávací studia. Děláme hlavně dokumentární filmy. Jsem rád, že v poslední době práce přibylo, i díky různým streamovacím službám," potvrdil Ajfel. „Dabing je určitě potřeba a rozhodně ho, prosím, nerušte," apeloval nejvyšší člen skupiny Maxim Turbulenc. 

Pořádně se probudí až na čarodějnice 

„Český dabing má podle mého názoru výbornou úroveň. Je skvělé, že se mu věnuje spousta skvělých herců. V minulosti to byl například přeloučský rodák František Filipovský. Dnes je to třeba Zdeněk Mahdal nebo náš Ajfel," nechal se slyšet Daniel Vali.   

Po úspěšné letní sezoně teď Maxim Turbulenc čeká především dovolená. „Nazval bych to hibernací. Ze zimního spánku se pořádně probudíme zase až na čarodějnice," usmíval se Daniel Vali. 

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: maximturbulenc.cz