Rozkvět beach volejbalu v Českých Pardubicích…

Pardubice – Atraktivita beach volejbalu v České republice je stále na vzestupu a jinak tomu není ani v Pardubicích. O narůstající oblíbenost tohoto sportu u nás se mimo jiné velmi zasazuje beachvolejbalový klub BEACH SERVICE CLUB Z.S., který působí již na pěti různých místech – v Pardubicích, Praze , Plzni, Benešově u Prahy a Českých Budějovicích.

V Pardubicích působíme v areálu TCV Brožíkova 550 za Gymnáziem, Pardubice,  Mozartova 449. Klub byl dvakrát po sobě zvolen nejlepším beachvolejbalovým klubem roku a poslední tři roky ovládají hráči Beach Service mládežnické kategorie do 17 a do 18 let.

Beach Service vznikl zejména s cílem umožnit nejen profesionálním, ale také amatérským hráčům a hráčkám všech věkových kategorií, věnovat se plážovému volejbalu za profesionálních podmínek a zároveň bez větších finančních nároků. Tyto ambice má i v Pardubicích. Zdejší areál Beach Service areál nabízí čtyři venkovní kurty a čtyři kurty v celoroční kryté nafukovací hale. Je to jediný beachvolejbalový areál v Pardubicích, kde lze trénovat doslova za každého počasí po celý rok.

Klub nabízí široké portfolio služeb pro veřejnost – dlouhodobé i jednorázové pronájmy kurtů, sportovní kroužky pro děti, beachvolejbalové tréninky pro dospělé, kempy, příměstské tábory a také turnaje s doprovodným programem. Tréninky a kempy probíhají pod dohledem zkušených trenérů. Tréninky plážového volejbalu nejsou určené pouze pro dospělé, ale jsou vhodné i pro děti již od věku sedmi let. Nábor dětí do klubu bude probíhat od 7. do 11. září 2020, avšak přihlašování do klubu je možné kdykoliv během roku.

První trénink si v klubu Beach Service můžete vyzkoušet zdarma bez závazků.

Členství v klubu zahrnuje pravidelné tréninky jednou až třikrát týdně po celý kalendářní rok pod dohledem školeného týmu trenérů. Členové mají navíc možnost po trénincích zůstat a hrát na volných kurtech. Jako člen máte také levnější vstup na beachové akce. Pro více informací neváhejte navštívit internetové stránky klubu: www.beachservice.cz. Více o klubu se také dozvíte na Facebooku:bit.ly/FB_BeachService a Instagramu: bit.ly/IG_BeachService