„Publikum na pardubickém majálesu bylo za odměnu," prohlásil „ezoerotik" Tomáš Klus

Pardubice – „Já jsem výborný zpěvák," zahájil zvukovou zkoušku před koncertem na pardubickém majálesu TOMÁŠ KLUS. „Zvuková zkouška byla úžasná. Nepopsatelný zážitek! Budu to muset zavolat mamince," vtipkoval známý písničkář, jehož vystoupení „naostro" bylo plné energie a zábavných momentů. „Naše koncerty ale nejsou jen tralala a hopsasa. My máme i vážné věci," upozornil Tomáš Klus. 

Nejlepší obecenstvo, který ten den měli

Charismatického zpěváka prý trochu mrzelo snad jen to, že nepotěšil holčičky v první řadě, co si žádaly písničky z pohádek, v nichž jako herec účinkoval. „Ještě jsem si všiml, že na mě při koncertu mávaly. Ale já, když hraju na kytaru, tak nemůžu mávat. To říkám proto, aby to nevypadlo, že jsem nějaký nafoukaný blbec. Tak jsem jim zamával hned, jak to šlo," vysvětlil 38letý umělec, který si během svého vystoupení odskočil i do publika. „Jsem úchyl, ezoerotik a rád se svého publika dotýkám. A lidé na pardubickém majálesu byli opravdu za odměnu. Byli lepší než my. Šlo jednoznačně o nejlepší obecenstvo, které jsme v ten den měli," potvrdil Tomáš Klus, který se snažil vyhovět i přání diváků. 

Když se zeptal, jestli si přejí raději pomalou či rychlou písničku, naoko se rozčílil. „Jedni na mě křičí, že pomalou a druzí, že rychlou. To se nemůžete domluvit? Jak chcete fungovat ve společnosti," prohlásil a poté zahrál „pomalorychlou" skladbu. 

Líbání s hereckou kolegyní Evou Burešovou

Diváky pak „káral" za to, že při refrénech zpívají za něj. „Nechtě mě dělat mou práci! Pokud vím, tak na plakátech bylo moje jméno! Abyste pak nepřišli za pořadateli, že jste zpívali za Kluse, ať vám dají část mého honoráře. To nejde! Mám tři děti," žertoval kumštýř, který prý v poslední době nejčastěji odpovídá na otázku, jaké to bylo líbat jeho hereckou kolegyni Evu Burešovou seriálu ZOO. „No, je to práce jako každá jiná," smál se Tomáš Klus, který při koncertě mezi písněmi hodně mluvil. „Každý vstup je obohacující. A přerušované písně jsou bezpečné," podotkl oblíbený zpěvák, který si pardubický majáles podle svých hodně užil. „Bylo to boží," rozplýval se. 

Všichni chceme milovat, být milováni a žít v harmonii

„My hrajeme pořád stejně. Ale když se lidé rozhodnou, že si náš koncert udělají hezký a propojí se to s tím, co děláme na jevišti, tak je to vždycky skvělé. Moc jim za to děkuji! Pro mě je to obrovská vzpruha, když vidím, že přes všechny rozdíly, jinakosti a výjimečnosti, které máme mezi sebou, dokážeme společně fungovat. A to je dobře. Vždyť jsme přece především lidé, kterým uvnitř těla tluče stejné srdce. To říká ty samé věci. Všichni chceme milovat, být milováni a žít v harmonii," dodal Tomáš Klus pro server Pardubice ŽIVĚ.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: Facebook Eva Mecová