Pardubice navštíví tenisoví reprezentanti…

Pardubice – Tenisový klub TK Pernštýn 1897 Pardubice pořádá ve středu 12. srpna odpoledne plné zábavy a tenisu pod názvem „Pernštýnský tenisový den". Jako součást rozptýlení je pro návštěvníky připravena tenisová exhibice českých reprezentačních hráčů. Vstup na akci je zdarma.

Oslava tenisu odstartuje 12. srpna od 14 hodin. Pokud vaše dítě touží vyzkoušet si tenis, tak navštivte Pernštýnský tenisový den. Nemusíte mít s sebou tenisovou raketu i na toto organizátoři myslí a budou mít pro vaše ratolesti vše připraveno.  

„U nás najdou vyžití i Ti nejmenší. Máme totiž připravený skákací hrad, malování na obličej. V rámci tenisových oslav chceme představit veřejnosti nový tenisový areál PORT", dodal prezident klubu Milan Chmelař.

Pro všechny návštěvníky je připravena na 17 hodinu tenisová exhibice ve čtyřhře, na které přislíbili účast hráči z českého Davis cupového i Fed Cupového týmu, který se může pyšnit jedenácti tituly.

„Jsme rádi, že naše pozvání přijal devadesátý hráč žebříčku ATP Roman Jebavý a Václav Šafránek, který je momentálně ve světovém žebříčku na třistadvacátém místě. Nesmírně si vážím, že pozvání přijaly i hráčky Fed cupového týmu kapitána Petra Pály. Jména neprozradím, to je totiž naše velké překvapení, takže přijďte na náš tenisový den", řekl Milan Chmelař.

Po exhibičním zápase bude následovat autogramiáda všech českých tenisových reprezentantů. Součástí programu bude i večerní párty. Na 19 hodinu je plánován koncert zpěváka Honzy Kalouska, mezi jehož největší hity patří píseň „Hvězdy se mění". Odpoledne plné radovánek bude zakončeno ohňostrojem. Na sportovní odpoledne „Pernštýnský tenisový den" mají všichni zájemci volný vstup. Po celý den je pro návštěvníky zajištěno bohaté občerstvení.

Zdroj: DAK production s.r.o. 
Foto: ilustrační redakce