Opravdu Pardubáci rozumí slovu "kokino"?

Pardubice – Kafe, víno, kokino – říkali jsme asi nějaký nový jihomoravský podnik v Pardubicích nebo opravdu Pardubáci rozumí slovu "kokino"? Ale přesně na to vyražte!

Měli jsme tady opravdu delikátní věneček s arašídovým slaným krémem. Říkají mu k tomu Věnceslav. Takový folklórní je i logo a porcelán, víno je tu ze Žarošic, a pak jsme zjistili, že původem tedy i majitelka, která si prostě svůj svět přivezla do Pardubic.

Gastromapa Lukáše Hejlíka - Pardubice, Kafe, víno, kokino
« z 12 »

Spojila ho s trendy kavárenskými, na filtru i espressu jsou brněnští Rebelbean. Můžete si tu dá sandwich, snad pořád i běží sobotní snídaně. Je to moc hezké, příjemné, i když do podniku nejde moc světla. Úchvatná bude asi pak zahrádka.

Měli jsme mírně slabší batch brew, ptali jsme se na to, gramáž byla v pořádku, tak možná jen zkontrolovat mletí nebo promíchání. Takže hurá, Pardubice mají další pěkné, osobité místo. Najdete ho blízka divadla. Těšíme se zas. A vy?

#GMLH #kavarna #kafevinokokino

  
  

Lukáš Hejlík

Gastromapa Lukáše Hejlíka Nezávislý gastrononický průvodce Gastromapa obsahuje přes tisíc tipů kam vyrazit na jídlo, kafe, sladký nebo pivo. Je volně ke stažení pro Android i iOS. Kniha 365 přináší 365 tipů, kam za gastronomií vyrazit na výlet. Někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit! Každý den na cestách! Každý den nový a nový podnik, který dokazuje, jak se gastronomická situace v Česku lepší! Každý den nová vlajka na Mapě! Ta vás na vašich cestách nenechá ve štychu!