Nominujte ty nejlepší v sociálních službách

KRAJ – Také v letošním roce vyhlašuje Pardubický kraj spolu s Národní radou osob se zdravotním postižením Pk již 11. ročník ceny nazvané Duhové křídlo. Ten bude vrcholit slavnostním vyhlášením 20. září ve Svitavách. Nominovat organizace, jednotlivce, či dobrovolníky, kteří působí v Pardubickém kraji v sociální oblasti, může laická i odborná veřejnost, a to od 1. března do konce června 2023.

„Duhové křídlo je v rámci Pardubického kraje nejvyšším oceněním za práci v sociální oblasti a ve prospěch osob se zdravotním postižením. Každoročně tak chceme poděkovat konkrétním lidem, zaměstnancům, dobrovolníkům, filantropům a organizacím, kteří jsou inspirací pro ostatní v těchto oblastech. Budeme rádi, když nám lidé pomohou vybrat ty, kteří si to podle jejich zkušeností nejvíce zaslouží," uvedl radní pro sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola.

Veřejnost může nominovat na ocenění Duhové křídlo ve čtyřech kategoriích: I. Profesionál, II. Dobrovolník/Filantrop, III. Poskytovatel sociálních služeb, IV. Cena Michala Hašta za celoživotní práci ve prospěch osob se zdravotním postižením. Podrobnosti najdou zájemci na webu www.duhovekridlo.cz.

Autor: PhDr. Zuzana Nováková
Zdroj a foto: Pardubický kraj