Největší akce v historii Paláce Pardubice již zítra

Pardubice – Slavnostní otevření zrekonstruovaného komplexu Paláce Pardubice je tady. Přijďte se již zítra, 16. 9., podívat na nové prostory a užít si zábavný den plný pestrého programu, který si pro vás Palác Pardubice přichystal. Chybět nebude ani doprovodný street food festival, který poběží celý víkend.

Největší akce v historii Paláce Pardubice je tady. Rekonstrukce, která měla za úkol propojit jej se sousedním bývalým Priorem, je zdárně téměř u konce a nyní se nový rozšířený Palác Pardubice otevírá veřejnosti. Dorazte 16. 9. na velkolepou akci plnou zábavy a prohlédněte si nové prostory v srdci Pardubic.

Doprovodný program bude probíhat v pátek po celé odpoledne od 13 do 21 hodin v Paláci Pardubice ve staré pasáži i v nově otevřených prostorech a chybět nebudou ani venkovní aktivity. Můžete se těšit na zábavné odpoledne nejen pro rodiny s dětmi, nejrůznější slevy po celý den nebo třeba soutěže o zajímavé ceny. 

Celým dnem bude provázet pardubická moderátorská dvojice Pavel Cejnar a Petra Beránková. Akce se ponese v duchu slavných pardubických symbolů, které se budou prolínat napříč programem – dostihy, hokej, perník, Zlatá přilba a největší obchodní centrum v srdci Pardubic jako jeden z pilířů společenského života v regionu. Nebude tedy chybět zdobení perníčků, simulátor motorky, lety Jana Kašpara ve virtuální realitě, jízda na ponících, air hockey, Super chexx hokej nebo Hokejový lovec světla. 

Zpestření programu zajistí Bubble show Matěje Kodeše, držitele 11 světových rekordů, akrobatická show na trickline, vzdušná akrobacie nebo taneční vystoupení. Děti se budou moct zúčastnit malířského workshopu a dospělí jistě ocení stylový pardubický bar na kolech Prostě truck. Každý milovník nesmrtelných kostiček si určitě užije Lego hravý svět a snad každé dítě si rádo skočí ve skákacím hradu. 

Hravý svět s Muzeem Lega bude mít pro všechny návštěvníky připravenou velkou herní plochu s oblíbenými stavebnicemi Lego a Duplo s doprovodným programem. Těšit se můžete na bezva Lego výzvy, robotizované Lego, soutěže o hodnotné ceny, workshopy s Lego Education a kopec další Lego zábavy.

Milovníci hudby jistě ocení koncerty hned dvou původem pardubických kapel eNDee a Ready Kirken, završené slavnostním ohňostrojem.

Celý den se ponese v duchu Pardubic, hudby, oslav a zábavy. A pokud byste si chtěli páteční program prodloužit, určitě vás potěší souběžně probíhající street food festival, který se bude odehrávat venku za Palácem Pardubice až do neděle – Festival YUMMY YUMMY nabídne to nejlepší ze světové kuchyně. 

Hlavní program Paláce Pardubice 16. 9.

13:15 T-bass – taneční vystoupení
13:20 Maxíci – koncert (Maxim Turbulenc dětem)
14:20 Klaun Ferda a Mimoň – zábavná show pro děti i dospělé
15:30 Bubble show – Matěj Kodeš – držitel 11 světových rekordů
16:00 Slavnostní ceremonie
16:30 T-bass – taneční vystoupení
16:45 Slack show – trickline akrobatická show
17:00 Richard Nedvěd – trapnomagie
17:45 T-bass – taneční vystoupení
18:00 eNDee – koncert
19:15 Vertigo – vzdušná akrobacie
19:30 Ready Kirken – koncert
21:45 Slavnostní ohňostroj

Autor: Adéla Krpatová
Zdroj a foto: Double-U PR, s. r. o. / Palác Pardubice