Klub plážového volejbalu hledá nové členy…

Pardubice – Beach Service, jehož pardubičtí hráči vybojovali na mládežnických šampionátech dvě medaile, hledá nové zájemce o plážový volejbal.

Klub plážového volejbalu – Beach Service –  má za sebou velice úspěšnou sezónu 2019/2020, ve které získal čtyři zlaté, tři stříbrné a čtyři bronzové medaile na mládežnických mistrovstvích České republiky. Konkrétně pardubičtí hráči vybojovali na těchto šampionátech medaile dvě.

Na beachových kurtech areálu TCV v Polabinách se tak můžete potkat například s Beátou Ročkovou, mistryní České republiky do 17 let.

S novým rokem organizuje Beach Service v Pardubicích nábor dětí i dospělých do tréninkových skupin plážového volejbalu. První trénink si můžete vyzkoušet zdarma a bez závazků. Přijďte sami nebo s kamarády. Na věku ani předchozích zkušenostech nezáleží!

Tréninky dětí a mládeže probíhají v areálu TCV v Pardubicích v úterý, čtvrtek a pátek od 16:30-18:00. Tréninky dospělých probíhají v úterý a čtvrtek od 18:00-19:00. Na tyto tréninky navazuje možnost hry, která většinou probíhá od 19:00-20:00.

Kontakt pro zájemce:
Hlavní trenérka a manažerka: Kristýna Marková
Tel.: +420733129473
Email: info@beachservice.cz
Web: www.beachservice.cz