„Kamarád do deště" Tofi si zahrál hokej s bezvadnou partou pro dobrou věc a vzpomínal na Děti ráje…

Pardubice – Známý herec, zpěvák a hlavně „kamarád do deště" Sagvan Tofi byl jednou z opor týmu HC Olymp Praha, který se v pardubické enteria areně zúčastnil Velké hokejové show plné hvězd na podporu školy SVÍTÁNÍ.

„Hokejíček" pro dobrou věc

„Jsem moc rád, že jsem si mohl zahrát hokejíček s bezvadnou partou pro dobrou věc," svěřil se Sagvan Tofi, jemuž se v neděli odpoledne dařilo. A to dokonce tak, že spolurozhodl o konečném vítězství svého družstva 10:9 proti Riders Univerzity Pardubice. Společně s hercem Martinem Dejdarem byl totiž jediným úspěšným střelcem při závěrečných penaltových nájezdech. 

Skvělí spoluhráči, ale i protihráči

„Byla to spíš taková sranda," reagoval na slova chvály. „Skvělí byli i mí spoluhráči i protihráči. Hlavně, že jsme si to všichni užili a vybraly se peníze na rekonstrukci školy pro postižené děti," poznamenal „Sagi", který po čase znovu zavítal do města perníku.

Hned si vybavil Děti ráje„Já Pardubice miluju! A přímo v této hale jsme několikrát hráli muzikál Děti ráje. Hned, jak jsem sem přijel, tak se mi to vybavilo," dodal Sagvan Tofi.

Zajímavá hokejová show plná hvězd v čele s Martinem Dejdarem podpořila školu SVÍTÁNÍ
« z 60 »

Autor: Tomáš Dvořák
Foto: Škola Svítání