Hokejová show plná hvězd v čele s Martinem Dejdarem a záchranáři Pardubického kraje podpořili školu SVÍTÁNÍ

Pardubice – Již na 2. ročníku benefičního hokejového turnaje se sešli v neděli odpoledne v pardubické enteria areně známé tváře z řad herců, zpěváků a sportovců z týmu HC Olymp Praha a tým Záchranářů Pardubického kraje, aby podpořili sbírku na nový školní autobus pro žáky školy SVÍTÁNÍ. Celou show komentoval populární herec a bavič Martin Dejdar a trenér HC Olympu Praha herec Pavel Nový.

„Jsme moc rádi, že jsme mohli přijet do Pardubic, podpořit školu SVÍTÁNÍ a přispět tím na dobrou a potřebnou věc," prohlásil Martin Dejdar, jehož tým uzavřel utkání s konečným vítězným výsledkem 10:9. 

Po první třetině, na jejímž konci vedl tým HC Olymp  5:0, došlo k obratu a až do konce zápasu se utkání odehrávalo ve svižném tempu, nepostrádalo napětí a humor a také přinášelo celou řadu hezkých hokejových momentů.  

Zábavný program také osvěžila exhibice krasobruslařek družstva Olympia Praha, které jsou několikanásobnými mistryněmi České republiky v synchronizovaném krasobruslení.

Nechyběly ani soutěže pro diváky, autogramiáda nebo kaskadérské vystoupení.   

Výtěžek ze vstupného 52.000,- Kč a částka 12.790,- Kč od týmu HC Olymp Praha spolu s finančním darem od Nadace Lenky a Romana Šmidberských 50.000,- Kč poputují na nákup nového svozového autobusu pro žáky školy SVÍTÁNÍ. 

Autor: Lenka Vondroušová, DiS.
Zdroj a foto: Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.