„Hlavně vydržet," říkají soutěžící, kteří s námi hubnou do plavek…

Pardubice – „Hlavně vydržet!" To je teď hlavní motto účastníků soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice!

Poctivě cvičí. A tělo si postupně zvyká

„Máme za sebou šest týdnů komplexní péče a čekají nás poslední dva. Poctivě cvičíme a je to už mnohem jednodušší než na začátku. Tělo si postupně zvyká," shrnula 41letá účetní a pokladní Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová.

„Cítím se opravdu výborně," souhlasí 29letý obráběč kovů Václav Krampera z Pardubic. „Cvičení je moc fajn. S trenérem jsme si skvěle sedli i lidsky. Soutěž opravdu předčila moje očekávání," poznamenal mužský účastník projektu Připravte své tělo do plavek. 

„Těší mě, že oba soutěžící se u nás cítí příjemně, projekt jim pomáhá a zároveň je baví," sdělil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

„Hlavně vydržet," říkají soutěžící, kteří s námi hubnou do plavek
« z 3 »

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Projekt Připravte své tělo do plavek je soutěžní. Vítězem nebude ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů, ale kdo získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Na výherce čekají atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování. Tak neváhejte a podpořte svého favorita už teď!

A pokud chcete zavítat do největšího a nejmodernějšího fitness ve východních Čechách, neváhejte! Na ploše 2000 metrů čtverečních zde najdete vše, co pro kvalitní fitness trénink potřebujete. „K dispozici vám tu budou špičkoví osobní trenéři, pod jejichž vedením dosáhnete rychle a efektivně požadovaných výsledků a vysněných cílů, podobně jako naši soutěžící," dodal Jiří Kopecký. 

Hlasovat můžete do 31.7.2020 na Facebooku Pardubice ŽIVĚ.