H Centrum otevírá nejmodernější wellness v Pardubicích

Pardubice – Harmonie, moderní design a dokonalý prostor pro relaxaci. Takto charakterizuje H Centrum kompletně zrekonstruovaný saunový svět, který nyní, s přicházející zimou, otevírá veřejnosti. Nabídne nové možnosti saunování i prostor pro absolutní soukromí.

Saunování je přirozeným a pohodlným způsobem, jak posilovat svou imunitu a zároveň odpočívat v příjemném prostředí, které vám dá zapomenout na každodenní starosti a stres. H Centrum si dalo za cíl takový prostor vytvořit a nabídnout tak jedinečný wellness zážitek na jednom místě.

Na co se můžete těšit? Základ tvoří trojice saunových kabin s kapacitou až 18 osob nabízejících možnost výběru i pro náročnější saunaře. Zvolit si můžete mezi finskou, parní, nebo bylinnou aroma saunou. Pro ochlazení je k dispozici prostorný ochlazovací bazének, případně pak sprchy vizuálně oddělené od společného prostoru pro pocit maximální intimity a diskrétnosti.

Soukromí bylo důležitým tématem nového saunového světa. Wellness zóna se rozrostla o plně privátní saunu, kde si můžete užít ničím nerušený saunový zážitek v absolutním soukromí.

H Centrum otevírá nejmodernější wellness v Pardubicích
« z 7 »

Novou podobu získal také interiér odpočívárny, který navozuje pocit harmonie a je předurčen pro relaxaci a odpočinek. Kromě komfortních lehátek zde naleznete mechovou stěnu s parním krbem, jež dotváří jedinečnou atmosféru. V H Centru mysleli i na nezbytnou součást saunování – dodržování pitného režimu. V odpočívárně je proto k dispozici sodobar s libovolnou možností využití během pobytu v saunovém světě.

Vyzkoušejte tento nejmodernější pardubický prostor pro relaxaci i vy. Více na www.hcentrum.net

Zdroj a foto: www.hcentrum.net