H Centrum otevírá modernizovaný fitness

Pardubicko – Moderní vybavení a inspirativní prostředí navržené tak, aby vyhovovalo začátečníkům i pokročilým sportovcům. To vše nabídnou nové prostory fitness v pardubickém H Centru, kde najdete na jednom místě plochy pro kardio, posilování a funkční trénink. Design interiéru v kombinaci s prvotřídními posilovacími stroji přináší klientům zcela novou úroveň zážitku z cvičení a možnost dosáhnout svých cílů snadněji a efektivněji.

Na co se můžete těšit? Celý prostor posilovny prošel kompletní proměnou interiéru a získal moderní vybavení posilovacích strojů značky HOIST. Od multifunkčních strojů až po činky byl každý prvek pečlivě vybírán tak, aby co nejlépe sloužil fitness klientům všech úrovní. S novými stroji přichází také zvýšený komfort a efektivita. "Každý stroj umožňuje široká nastavení přímo na míru klienta, což otevírá možnosti cvičit dle svých individuálních potřeb a cílů", vysvětluje sportovní manažer H centra Lukáš Diepold.

Firma HOIST je známá v oboru fitness díky svému závazku vytvářet kvalitní a inovativní posilovací stroje. Jejich stroje jsou známé svou přesností, bezpečností a efektivitou. Posilovací stroje od HOIST jsou navrženy s důrazem na ergonomii a bezpečnost pohybu, což znamená, že budete moci provádět cvičení s jistotou, že chráníte své tělo a dosahujete optimálního výkonu.Vyrazte společně s námi na cestu ke zdravějšímu životnímu stylu a navštivte naše renovované prostory. Více informaci na www.hcentrum.net

Zdroj a foto: H Centrum