Globus Pardubice přispěl prodejem vánočky na vybavení nových tříd

Pardubice – Vánoce v Globusu neznamenaly jen spoustu zákazníků, shon a velké nákupy. Hypermarket plnil také vánoční přání a dělal dobré skutky. 

Vedle tradičních akcí jako jsou Strom splněných přání nebo Mikuláš realizoval Globus Pardubice od 14. 12. do 24. 12. 2022 opět „charitativní" prodej vánočky. Za každou prodanou Máslovou vánočku de luxe 1000 g věnoval hypermarket 25 Kč na podporu školy SVÍTÁNÍ. 

"Škola SVÍTÁNÍ poskytuje dětem, mládeži i dospělým se speciálními vzdělávacími potřebami vzdělání a další služby k rozvoji jejich osobnosti a zapojení do běžného života na základě jejich individuálních potřeb a možností."

Díky nákupům vánočky mohl Globus Pardubice podpořit školu částkou 12 775 Kč. Peníze poputují na vybavení učeben pro děti s hendikepem.

Poděkování patří všem, kteří si Máslovou vánočku z devíti pramenů zakoupili. A pro ty, kteří nákup „charitativní" vánočky třeba nestihli, je tu dobrá zpráva. Globus bude v podobných projektech pokračovat a společně se svými zákazníky bude podporovat další organizace, které to potřebují.


Hypermarket Globus Pardubice, Poděbradská 293, 530 09 Pardubice, www.globus.cz 
Globus Fresh, Centrum Dubina, Jana Zajíce 982/75, Pardubice

Zdroj a foto: Globus Pardubice