Dynamo draží poslední dvě vstupenky, výtěžek z aukce věnuje Mustangům…

Pardubice – HC Dynamo Pardubice se připravuje na šestý zápas baráže extraligy ledního hokeje s Rytíři Kladno. Dynamo nabízí na tento zápas v dražbě dvě poslední vstupenky, výtěžek věnuje Mustangům.

Ohlasy před šestým utkáním baráže s Rytíři Kladno

Richard Král: „Bylo to v neděli vyrovnané utkání a asi zatím pro nás nejtěžší zápas v baráži. Budějovice měly velice dobrý pohyb, dokázaly si vytvořit šance. Nás dost zbrzdila zbytečná vyloučení, takže jsme Budějovicům nabídli pár přesilovek, ve kterých hrozily. Ale pro nás je cennější, že jsme takové vítězství ubojovali."

Petr Sýkora: „Snažíme se hrát zápas od zápasu, každý z nich je těžký. Baráž jsme již hráli a víme, že je potřeba bodovat každé utkání. Musíme hrát dál a urvat další body. Budeme se snažit makat v dalších zápasech."

Rostislav Marosz: „Dokud není konec, nesmíme se vidět nikde. Baráž je ošemetná soutěž, nesmíme ani vteřinu polevit. Až budeme zachránění, tak si můžeme oddychnout, ale zatím nic není hotové, takže musíme nadále pracovat na sto procent."

Dynamo draží poslední dvě vstupenky, výtěžek z aukce věnuje Mustangům

Úplně vyprodáno? Ne tak docela! Dynamo nabízí opravdu poslední dvě vstupenky na očekávané utkání šestého kola baráže s Rytíři Kladno. HC Dynamo Pardubice ve spolupráci s Fanshopem HC Dynamo Pardubice se rozhodl vydražit jejich VIP balíček spolu se dvěma šálami, dvěma čepicemi a dvěma odznaky „Společně to zvládneme".

Lístky na VIP tribunu nad střídačky jsou k mání na serveru www.sportovniaukce.cz do úterý 9. dubna 2019 do 12.00 hodin. Výtěžek z aukce věnuje para hokejistům SHK Mustangové Pardubice. Jejich kapitán převezme výtěžek z dražby přímo během vyprodaného utkání v ČSOB Pojišťovna ARENĚ.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.