Adéla zahájila finálovou jiskrou, Jáchym zazářil v boji i sestavách

Pardubice – Na prvním kole Poháru Svazu v Taekwon-Do dne 10. 2. 2024 v Praze přinesla finálová bitva neuvěřitelné vzrušení a mnoho důvodů k oslavě. Mezi těmi, kteří vydobyli své místo na bedně, patřili i Adéla a Jáchym. Adéla, pevně rozhodnutá ovládnout už čtvrté finále v řadě, předvedla dobrý výkon, ale nyní dvě malá zaváhání znamenala, že si odvezla tentokrát z Prahy stříbrnou medaili. I tak je to super úspěch, a bude mít určitě ještě hodně možností si v roce 2024 přivézt zlato, jako v jejím fantastickém roce 2023.

Jáchym exceloval nejen v nejnabitější kategorii sestav, ale také ve sportovním boji, kde si dokázal vybudovat respektovanou pozici. Jeho úspěch ve skupinách a následné vítězství při soubojích s kolegy z reprezentace ukázalo, že má nejen silnou techniku, ale i výbornou taktiku a mentální přípravu. I když nakonec dobyl pouze bronzovou medaili, jeho výkon byl parádní.

Sportovní boj je nekompromisní a dynamický, avšak Jáchym dokázal zúročit své zkušenosti. Jeho cesta k bronzové medaili nebyla jednoduchá, a i přes drobné zklamání, co se týče konečného umístění, může být hrdý na svůj úspěch. Jasně se ukázalo, že porazitelný je každý.

Všichni teď s napětím sledujeme jeho vystoupení na nadcházejícím Czech Open, který předchází mistrovství Evropy ve Slovinsku v dubnu. Je jasné, že Jáchym se bude snažit ještě více zdokonalit a připravit se na nejtěžší výzvy, které ho čekají. 

Oba sportovci si zaslouží uznání za své úspěchy. Jejich jména budou zapsána do historie Poháru svazu. Gratulujeme Adéle k fantastickému finále se stříbrnou tečkou a Jáchymovi k brilantnímu umístění a výkonnosti v sestavách i v boji na 3. místě.

Info: http://pardubice.taekwondo.cz/

Zdroj a foto: Taekwon-Do ITF Pardubice, z.s.