Zpěvačka Olga Lounová pardubické publikum neustále chválila

Pardubice – „Jsem ráda, že vás mám," zahájila svůj koncert v kongresovém sále Paláce Pardubice zpěvačka Olga Lounová písní Patříme k sobě. „Toto vystoupení je průřezem všech mých desek. Těch už mám teď pět," uvedla Olga Lounová, jež publikum neustále chválila za to, jak výborně s ní spolupracovalo. Například při skladbě Cyklista, kdy měli diváci dělat stěrače. „Byli naprosto dokonalí," svěřila se známá zpěvačka, která do města perníku zavítala s turné k albu Memento mori. „Když jsem čekala malou, chtěla jsem napsat nějakou pozitivní písničku. A vzniklo Memento mori," popisovala paradox Olga Lounová.

Oslavenci si zahráli přímo na jevišti

„V dětství jsem pořád psala o mrtvých labutích. A to jsem byla vlastně šťastná holčička a měla hodné rodiče," poznamenala zpěvačka, která při písni Narozeninová pozvala na pódiu oslavence z publika. Ti pak měli možnost si společně s její kapelou zahrát na hudební nástroje.      

Velkou pozornost věnovala Olga Lounová i dětem. Ty rovněž uvítala na jevišti a později jim slibovala i omluvenku do školy za to, že koncert měl delší trvání, než bylo původně avizováno. 

Překvapením se stala též taneční vsuvka všestranně nadané umělkyně. Ta prý byla generální zkouškou na akci, kterou chystá na březen příštího roku do pražského O2 universa.

Hit Jsem optimista jako hip hop či opera

Hit Jsem optimista pak zpěvačka zanotovala mimo jiné i v žánru hip hop či opera. Došlo i na skladbu Protože to nevzdám. Ta zazněla ve filmu Gump – pes, který naučil lidi žít. „Prozradím vám, že se chystá dvojka," dodala Olga Lounová.

Na jejím koncertě zazněly i hity Karla Gotta, a to nejen skladba Dál za obzor, kterou pro nejúspěšnějšího tuzemského zpěváka všech dob Olga Lounová napsala. Jako speciální host do Pardubic zavítal Josef Bouda, který působí ve formaci Karel Gott Revival Morava a který odkaz několikanásobného Slavíka připomněl.

„V Pardubicích jsou milí lidé," svěřila se zpěvačka 

„Je vidět, že v Pardubicích jsou milí lidé. Byl to nádherný večer. Čekalo nás tu jedno z nejhezčích publik, které jsme zažili," doplnila Olga Lounová.

K příjemné atmosféře večera pomohla i předkapela – talentovaná a energií nabitá formace Světlo.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: Olga Lounová FB