Zpátky do školy s Palácem Pardubice…

Pardubice – Léto se již překlopilo do své druhé půlky, a i když je škola ještě daleko, je čas začít se na ni těšit. Palác Pardubice si proto pro své zákazníky připravil ve spolupráci se záchrannými složkami Pardubického kraje akci Zpátky do školy. Přijďte se 25. 8. podívat na ukázky práce záchranářů.

Léto je v plném proudu, ale návrat do školy se kvapem blíží. Navštivte proto 25. 8. 2021 Palác Pardubice, kde si společně se složkami integrovaného záchranného systému a BESIPem zopakujete pravidla silničního provozu a první pomoci i postupy, co dělat v nejrůznějších krizových situacích. Bohatý program doplní i oslava končícího léta a o zábavu se postará Michal Nesvadba a parta bláznivých kryochemiků.

Děti se budou moct zúčastnit tanečních workshopů s taneční školou InDance a pro ty nejmenší bude připravena herní zóna Baby Born. A navíc si děti budou moci potrénovat pravidla silničního provozu na dopravním hřišti Little Tikes.

Akce bude probíhat jak venku, tak uvnitř a čekat vás bude i edukativní část programu. Složky IZS si pro vás připravily zábavně-naučný program z nejrůznějších úkolů, které budete v rámci jednotlivých stanovišť plnit. Nebo vás vždycky zajímalo, co přesně obnáší práce takového záchranáře, hasiče či policisty? Pak jste na správném místě, neboť součástí akce budou i ukázky práce záchranářů, hasičů a policistů.

Akce se koná od 9:00 do 17:00 hodin. Celkem pro vás bude připraveno 16 stanovišť a některé části programu se budou opakovat, aby se minimalizovala kumulace lidí a návštěvníci se mohli prostřídat.

Přesný rozpis stanovišť a programu naleznete na www.palacpardubice.cz