Zažijte Rumové léto pod Kunětickou horou!

Pardubicko – Zažijte Rumové léto v Golf Resortu Kunětická hora! Ten se nachází jen pár kilometrů severně od Pardubic v obci Dříteč. Venkovní i vnitřní prostory tohoto unikátního areálu se v sobotu 6. srpna stanou od 12 hodin dějištěm nultého ročníku festivalu, který nabídne k ochutnání ty nejlepší a nejkvalitnější třtinové rumy z celého světa. „Po celý den se vám budou věnovat ambasadoři jednotlivých značek a stánků. K dispozici zde budou běžné rumy i méně dostupné rumové klenoty," uvedl za organizátory Martin Socha. 

Doutníky i golfové lekce zdarma

Tekutou část přehlídky doplní doutníky z Kuby, Nikaraguy, Dominikánské republiky a dalších zemí. Festivalové občerstvení se ponese ve španělském duchu. Nebude chybět ani latinskoamerická hudba, prezentace vozů BMW, golfové lekce zdarma, nealko drinky, káva a limonády. „To vše za zvýhodněné ceny," ujistili pořadatelé. 

Těmi jsou tři kamarádi, kteří mají blízko k rumu a doutníkům. Zatímco Tomáš Chudomel je ambasadorem rumu Dictador a Jan Urban na českém trhu reprezentuje značku Barceló, Martin Socha provozuje e-shop s doutníky a prémiovým alkoholem oneaonly.cz. Protože dva ze tří jsou z Pardubic, bylo celkem logické, že se Rumové léto uskuteční v atraktivním prostředí v blízkosti východočeské metropole. „Žádná taková akce tohoto typu se zde dosud nekonala," podotkl Martin Socha.   

Vstupné: 100 kč za osobu (v košíku zadejte osobní odběr, faktura slouží jako vstupenka a zaslána vám bude e-mailem po obdržení platby)

Vstupenky: https://www.oneaonly.cz/rumovy-festival-rumove-leto-pardubice/

Všichni účastníci festivalu Rumové Léto Pardubice mají 15% slevu na ubytování v Golf Resortu Kunětická hora.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Zdroj a foto: Rumové léto fest