Žádná nuda! Mistrovství světa doprovodí zábavná fanzóna…

K velkým světovým sportovním akcím bezesporu patří fanzóny. Ta vyroste i v Pardubicích během Mistrovství světa v hokejbale 2017, které hostí Tipsport arena. Otevřena bude od 1. do 10. června 2017 na velkém parkovišti u haly vždy od 9.00 do 24.00 hodin, vstup do ní bude pro fanoušky zdarma!

Sportovní nadšenci určitě přivítají dvě mobilní hokejbalová hřiště, kde se budou odehrávat každý den hokejbalové turnaje dětí, žen, ale i hokejbalových veteránů, škol a školek. Pořadatelé nezapomněli na velkoprostorové stany s bohatou nabídkou občerstvení nebo na infostánek, kde se fanoušci dozví veškeré informace o městě Pardubice a celém mistrovství.

Ve fanzóně určitě neopomeňte navštívit fanshop a vybavit se tak do hlediště. Věříme, že na dračku půjdou třeba pletené šály s motivem mistrovství za 220 korun nebo kšiltovky o 40 korun levnější. Své prezentace si připravili i partneři včetně Pardubického kraje nebo statutárního města Pardubice.

Každý večer se mohou fanoušci těšit na koncert kapely z regionu, na kterou naváže DJ na hlavním podiu. Tahákem nejen pro Pardubáky bude vypsaná fiXa, která vystoupí v sobotu 3. června 2017 a jež nazpívala hymnu mistrovství. Děda Mládek Illegal Band vystoupí večer před finálovým dnem, tedy v pátek 9. června 2017.

Jednotlivé dny budou doplněny dalším zábavným programem, hlavně ty víkendové, tedy 3., 4, a 10. června 2017. Děti se budou moci těšit na atrakce, prezentaci Olympiády dětí a mládeže, klauna Ronalda McDonalda, Madagaskar postavičky a samozřejmě maskota Bendyho. Finálovým dnem provede pardubický rodák a známý moderátor Pavel Cejnar.

Během mistrovství světa budete moci potkat řadu hokejových a hokejbalových osobností, které přislíbily účast: Milan Hnilička, Richard Král, Dušan Salfický, Jaroslav Kudrna a další. Cela fanzóna a Tipsport aeéna bude pokryta WiFi připojením zdarma od společnosti Edera. Ve stanu s občerstvením si budete moci zdarma dobít telefony v chargeboxech.

Zdroj: Mistrovství světa v hokejbale 2017