Vstupenky na mistrovství světa jsou k mání i v infocentru!

Předprodej lístků na nadcházející světový šampionát jede naplno. Od středy 17. května 2017 jsou v prodeji také v Informačním centru Pardubice. Permanentní vstupenky na celé mistrovství stojí 600 korun, jednodenní vstupné činí 100 korun. Děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma. Infocentrum je otevřené každý den včetně víkendů od 9.00 do 18.00 hodin.

Pardubice jsou vyhlášeným hokejovým městem, pořadatelé věří, že hokejbal vyvolá u místních příznivců stejné nadšení. „Úzce spolupracujeme jak s hokejovým klubem, tak fanklubem Dynamo fans. Věříme, že i hokejoví fanoušci přijdou fandit našim hokejbalistům. Můj smělý odhad je pět tisíc lidí na zahajovací utkání," říká člen organizačního výboru Radek Mašík.

Jedním z cílů organizátorů je přitáhnout do centra dění rodiny s dětmi. Jednotlivé dny, a především ty víkendové, tak doplní zábavý program. Malé fanoušky navštíví klaun Ronald z McDonaldu, postavičky z Madagaskaru a samozřejmě i maskot mistrovství Bendy. Vedle dalších atrakcí se bude ve fanzóně prezentovat i blížící se Olympiáda dětí a mládeže, která se na přelomu ledna a února 2018 vrátí do Pardubického kraje po patnácti letech.

Mistrovství doprovodí i řada hudebních akcí. Každý večer zahraje na pódiu některá z regionálních kapel a DJ, největším tahákem bude jednoznačně koncert Vypsané Fixy v sobotu 3. června. Pardubická kapela nahrála i oficiální hymnu turnaje, která bude návštěvníkům představena už první den v rámci zahajovacího ceremoniálu před úvodním zápasem české reprezentace se Švýcarskem. Semifinálovým bitvám v pátek 9. června bude předcházet koncert kapely Děda Mládek Illegal Band.

Během šampionátu potkáte ve fanzóně řadu známých hokejových a hokejbalových osobností. Účast přislíbili Richard Král, Dušan Salfický a další. Věrné hokejbalové fandy v aréně rozhodně potěší setkání mistrů světa ze zlatých domácích šampionátů v letech 1998 a 2009, stejně jako přátelské utkání českých veteránů s těmi slovenskými.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.