VIDEO: Práce v obchodním domě Tesco pokračují dle plánu…

Pardubice – Stavební a rekonstrukční práce v obchodním domě Tesco (dříve také Prior) pokračují dle plánovaného harmonogramu. K otevření má dojít na podzim roku 2022. Na co se ve zrenovovaném obchodním domě můžete těšit?  

Již dva roky probíhající rekonstrukce obchodního domu Tesco se zdárně blíží do své cílové rovinky. Ačkoli se práce oproti původnímu plánu kvůli technickému stavu budovy a s ním spojenými stavebními komplikacemi protáhly, nyní již vše běží podle plánu a na podzim letošního roku se můžete těšit na otevření. Jaké prodejny vás v nákupním domě přivítají?

Konečný seznam provozoven ještě není finální, ale už nyní je jisté, že se můžete těšit na prodejnu potravin řetězce Tesco. Milovníky módy jistě potěší nová velká prodejna oblečení pod hlavičkou New Yorkeru, ve které se bez problému oblékne celá rodina. Pokud budete nutně potřebovat nová sluchátka, rozbije se vám vysavač nebo si budete chtít udělat radost novou televizí, určitě vás potěší rozšířená prodejna Datartu, kde seženete veškerou elektroniku i mnohem víc. Dále zde budou zastoupeny hračky značkou Sparkys. 

Pokud vás zajímá, jak celá stavba za minulý rok pokročila, navštivte webové stránky www.palacpardubice.cz, sekci Tiskové centrum, kde naleznete videa a fotografie o postupu všech stavebních prací za rok 2021.

Zdroj: Palác Pardubice