V pardubickém areálu TCV se na plážových kurtech Beach Service pravidelně potkává beachvolejbalová špička z celé České republiky…

Pardubice – Již od prosince 2018 Beach Service každý měsíc pořádá minimálně dva svazové turnaje plážového volejbalu v areálu TCV v Polabinách. Do Pardubic se tak sjíždí nejlepší hráči a hráčky republiky, aby získali další cenné body do svazového žebříčku. Nejbližší turnaj je naplánován na neděli 3.2. Startovat budou i zahraniční dvojice.

Písečné kurty v areálu TCV v Polabinách nabízejí špičkový plážový volejbal třikrát do měsíce. Letos poprvé se tento mladý sport nesoustředí pouze na letní sezónu. Pozornost se nyní rozšiřuje o sérii Zimních pohárů, ve které letos historicky poprvé hráči sbírají body do svazového žebříčku. Pravidelně je tak k vidění v kryté beachvolejbalové hale v pardubických Polabinách nespočet kvalitních zápasů. Že se beach volejbal nehraje jen v létě a v plavkách se můžete přesvědčit na vlastní oči. Vstupné se neplatí a dorazit můžete kdykoliv. Turnaje většinou začínají v 9h ráno a končí mezi 15-17h.

Zimní svazové turnaje jsou v Pardubicích naplánovány až do dubna. Jejich termíny naleznete na webových stránkách volejbalového svazu.


O Beach Service

Beach Service má na starosti veškerý servis v areálech pro beach volejbal (a další plážové sporty). Provozuje areály v Praze, v Benešově u Prahy, v Pardubicích a v Plzni. Beach Service organizuje kroužky pro děti i dospělé, pořádá turnaje a kempy, spolupracuje se školami, píše beachvolejbalové zpravodajství, pronajímá kurty veřejnosti a brzy také zahájí eshop s oblečením a doplňky pro hráče plážového volejbalu. Beach Service spolupracuje s českými reprezentanty – s Robertem Kufou, Janem Dumkem, Karolínou Řeháčkovou a dalšími.

Zdroj a foto: Beach Service